Herna

Naše malá herna se nachází v Praze na stanici metra Hradčanská. Nabízí v jeden moment až 3 systémy pro virtuální realitu. Herna je sice menší, ale po vstoupení do virtuálního světa máte možnost prozkoumat nekonečné možnosti od prozkoumávání podvodního světa až po daleké cesty vesmírem. Jeden ze systémů je napojen i na závodní trenažer (sedačka s volantem a pedály) a je tak možné zažít i strhující automobilové závody.

Místo 1

Místo 2

Místo 3

Rezervovat místo

Pokud již víte, že naší hernu chcete navštívit tak vám doporučíme provést rezervaci v našem rezervačním systému. Budete tak mít jistotu, že zvolené místo a čas bude pro vás volné. Případně nám napište nebo volejte.

Rezervace celé herny

Pokud chcete mít celou hernu pouze pro sebe, můžete si ji celou zarezervovat. Na přání pro Vás můžeme připravit soutěže a speciální program. Můžeme zajistit i cattering z nedaleké spřátelené restaurace.

Kde nás najdete?

Svojí hernu naleznete v Praze, 30m od stanice metra Hradčanská.

Adresa: Bubenečská 270/3 – Praha 6, 160 00
(suterén)

Otevírací doba

Navštívit nás můžete i mimo otevírací dobu jen je třeba se předem domluvit.

Máte dotaz?

Pokud máte nějaký dotaz tak využijte stránku Časté dotazy a v případě nenalezení odpovědi na Vás dotaz nás neváhejte kontaktovat ať mailem či telefonicky.

Rezervace celé herny

Pokud chcete mít celou hernu pouze pro sebe tak toto je jedna z možností. Rádi Vám poskytneme prostor pro vaší oslavu či skupinovou akci.

Upozorňujeme, že v herně je zakázáno kouření a konzumace alkoholických nápojů.

Doporučený počet účastníků je maximálně 15.