Časté dotazy

Zde naleznete odpovědi na části kladené otázky. V případě, že zde nenaleznete odpověď na svou otázku, neváhejte se na nás obrátit dole v pravo v online dotazu, případně telefonicky +420 776 280 694 nebo emailem info@virtualnirealita.cz. Rádi Vám zodpovíme Vás dotaz.

Jedna hodina stojí 450 Kč, v případě, že si zarezervujete více po sobě následujících hodin získáte navíc vždy 20 minut (technická pauza).

Ano, přijímáme veškeré standardní typy platebních karet vč. bezkontaktních + také Apple Pay či Google Pay.

Žádné speciální oblečení není potřeba, stačí jakékoli oblečení co máte. Pokud k nám však jdete na rychlejší hry, doporučujeme volnější oblečení. Dokážete se u nás zpotit podobně jako při sportu.

Ideální je se dostavit cca 10 minut předem. Pokud přijdete dříve tak je možné, že budete muset vyčkat než dohraje zákazník před Váma.

Je možné vzít si s sebou kamarády, rodinu i známé a užít si virtuální realitu s nimi. Střídání se na jednom systému je možné. Povolujeme maximálně 3 osoby na jednu herní seanci, aby byl zážitek co nejlepší. 

V tuto chvilku herna disponuje aktivníma dvěma sety HTC Vive, jedním setem Samsung Odyssey. Dále máme v záloze další set Samsung Odyssey a Oculus Rift.

Pokud si objednáte oba dva systémy (Místnost 1 a Místnost 2) na stejnou dobu, tak je možné některé tituly hrát společně. Nejzajímavější je zatím kooperace u hry Raw Data, Serious Sam či Arizona Sunshine, kde můžete společně střílet děsivé nepřátele. Hry mají i zabudovaný Voice chat, takže si budete připadat jako by jste byli ve stejné místnosti. Dále nabízíme hru, ve které proti sobě můžete hrát ping pong.  

Ano, není žádný problém hrát s brýlemi. Herní sety jsou na toto uzpůsobené (pouze u velkých obrouček to může být problém).

Jsme omezeni prostorem, takže u nás můžete zakoupit pouze nealkoholické nápoje a drobné pochutiny.

Kromě provozování herny se zaměřujeme též na výjezdy. Může se jednat o firemní večírek, teambuilding, soukromou oslavu, narozeninovou párty, atd. Dorazíme s VR systémy, nainstalujeme, po dobu zápůjčky (ta může být klidně na celý den) se vám budeme věnovat/obsluhovat, demontujeme a odjedeme. Prostor je vždy zanechán k původním stavu, není třeba žádná montáž do zdí, atd.

Více informací naleznete včetně kontaktů zde.

Minimální věk je stanoven na 7 let a je nutný stálý dozor odpovědné osoby. 

Při zarezervování celého prostoru (všechny 3 místnosti) budete mít k dispozici celou hernu pro sebe, nemusíte se tedy omezovat co se týká zvukového projevu. Rezervace celé herny stojí 1200 Kč na hodinu (ušetříte 150Kč/h), v čemž si platíte zápůjčku 2x HTC Vive, 1x Samsung Odyssey + závodní sedadlo Playseat + pedály. Po domluvě je možné zajištění občerstvení z nedaleké farmfood restaurace.