Časté dotazy

Zde naleznete odpovědi na části kladené otázky. V případě, že zde nenaleznete odpověď na svou otázku, neváhejte se na nás obrátit dole v pravo v online dotazu, případně telefonicky +420 776 280 694 nebo emailem info@virtualnirealita.cz. Rádi Vám zodpovíme Vás dotaz.

Jedna hodina stojí 450 Kč, v případě, že si zarezervujete více po sobě následujících hodin získáte navíc vždy 20 minut (technická pauza).

Ano, přijímáme veškeré standardní typy platebních karet vč. bezkontaktních + také Apple Pay či Google Pay.

Žádné speciální oblečení není potřeba, stačí jakékoli oblečení co máte. Pokud k nám však jdete na rychlejší hry, doporučujeme volnější oblečení. Dokážete se u nás zpotit podobně jako při sportu.

Ideální je se dostavit cca 5 minut předem. Pokud přijdete dříve tak je možné, že budete muset vyčkat než dohraje zákazník před Váma.

Je možné vzít si s sebou kamarády, rodinu i známé a užít si virtuální realitu s nimi. Střídání se na jednom systému je možné. Povolujeme maximálně 3 osoby na jednu herní seanci, aby byl zážitek co nejlepší. 

V tuto chvilku herna disponuje aktivníma dvěma sety HTC Vive Pro, jedním setem Samsung Odyssey+. Dále máme v záloze další set Samsung Odyssey, Oculus Rift či Oculus Quest 2.

Pokud si objednáte oba dva systémy (Místnost 1 a Místnost 2) na stejnou dobu, tak je možné některé tituly hrát společně. Nejzajímavější je zatím kooperace u hry Raw Data, Serious Sam či Arizona Sunshine, kde můžete společně střílet děsivé nepřátele. Hry mají i zabudovaný Voice chat, takže si budete připadat jako by jste byli ve stejné místnosti. Dále nabízíme hru, ve které proti sobě můžete hrát ping pong.  

Ano, není žádný problém hrát s brýlemi. Herní sety jsou na toto uzpůsobené (pouze u velkých obrouček to může být problém).

Jsme omezeni prostorem, takže u nás můžete zakoupit pouze nealkoholické nápoje a drobné pochutiny.

Kromě provozování herny se zaměřujeme též na výjezdy. Může se jednat o firemní večírek, teambuilding, soukromou oslavu, narozeninovou párty, atd. Dorazíme s VR systémy, nainstalujeme, po dobu zápůjčky (ta může být klidně na celý den) se vám budeme věnovat/obsluhovat, demontujeme a odjedeme. Prostor je vždy zanechán k původním stavu, není třeba žádná montáž do zdí, atd.

Více informací naleznete včetně kontaktů zde.

Minimální věk je stanoven na 7 let a je nutný stálý dozor odpovědné osoby. 

Při zarezervování celého prostoru (všechny 3 místnosti) budete mít k dispozici celou hernu pro sebe, nemusíte se tedy omezovat co se týká zvukového projevu. Rezervace celé herny stojí 1200 Kč na hodinu (ušetříte 150Kč/h), v čemž si platíte zápůjčku 2x HTC Vive, 1x Samsung Odyssey + závodní sedadlo Playseat + pedály. Po domluvě je možné zajištění občerstvení z nedaleké farmfood restaurace.