Virtuix Omni

zpět na všechny systémy

Virtuix Omni je platforma určená pro simulaci pohybu prostorem. Funguje v součinnosti s některou z VR helem a jsou pro něj třeba speciální boty (jejich zapůjčka bude v ceně). Narozdíl od VR helem je kompatibilní s libovolnou hrou. Virtuix Omni máme již 2 roky zakoupen, avšak jeho vydání je firmou stále odsouváno. Dodání čekáme v první polovině roku 2017.

Virtuix Omni

Pohybujte se VR prostředím

Virtuix Omni je platforma určená pro simulaci pohybu prostorem. Funguje v součinnosti s některou z VR helem a jsou pro něj třeba speciální boty (jejich zapůjčka je v ceně). Narozdíl od VR helem je kompatibilní s libovolnou hrou.

Dokonalá iluze reality

V Omni se lze pohybovat libovolným směrem, chodit bokem, běhat, skákat i krčit se. S některou s námi zapůjčovaných VR helem je tak iluze reality naprosto dokonalá. K Omni budeme časem nabízet příslušentví ve formě zbraní (pušky, meče..) a vibračních reaktivních příslušenství - vest, náramků, atd.

Virtuix Omni máme již 2 roky zakoupen, avšak jeho vydání je firmou stále odsouváno. Dodání čekáme v první polovině roku 2017.

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

VirtualniRealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 76665381

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Telefon

604 209 245

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Marketing & PR

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář