Naše systémy Virtuální reality

HTC Vive 299 Kč / 65 min

V herně 2 kusy. HTC Vive je dokonalá VR helma s největší nabídkou her a zážitků. Vive funguje na bázi pohybu po celé místnosti, v rukou máte 2 ovladače a na hlavě helmu, do které se vejdou i brýle. Vive se odlišuje od ostatních VR řešení právě rozšířením virtuální reality o okolní prostor cca 4x4 metry, ve kterém se uživatel má možnost pohybovat.

Více informací

Oculus Rift 299 Kč / 65 min

V herně 1 kus. Oculus Rift + sedadlo Playseat + volant Logitech G27 - 299 Kč / 65 minut. Rift byl první oznámenou VR helmou, posléze byl koupen Facebookem. Jelikož na Oculus měli vývojáři her a zážitků více času, nabízí lehce lepší grafiku než HTC Vive, na druhou stranu nedává možnost volného pohybu po místnosti. Hrát lze vsedě nebo vestoje.

Více informací

Virtuix Omni připravujeme

Virtuix Omni je platforma určená pro simulaci pohybu prostorem. Funguje v součinnosti s některou z VR helem a jsou pro něj třeba speciální boty (jejich zapůjčka bude v ceně). Narozdíl od VR helem je kompatibilní s libovolnou hrou. Virtuix Omni máme již 2 roky zakoupen, avšak jeho vydání je firmou stále odsouváno. Dodání čekáme v první polovině roku 2017.

Více informací

Sony PS VR zdarma

V herně 1 kus. Sony Playstation VR - objektivně nejhorší z VR systémů. Ať se již jedná o nabídku her, ovládání, snímaní pohybu 5 let starým snímačem, nebo o grafiku. Grafika her často vypadá jako 15 let staré tituly pro PC. S hrami na Vive či Rift se většina her nedá srovnat. Koupi Playstation VR nedoporučujeme. Toto VR řešení je dokonce zakázáno půjčovat přímo firmou Sony - asi vědí proč. K vyzkoušení ZDARMA k Vive nebo Rift.

Více informací

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

VirtualniRealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 76665381

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Telefon

604 209 245

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Marketing & PR

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář