Nabízené VR zážitky

Zero-G VR

Zero-G VR

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Super
Zážitek Super

Zero-G VR

             

              Snili jste jako malé děti o tom, že až vyrostete, budete kosmonauty? Díky této zajímavé hře se vám, vyjma stavu beztíže, mohou vaše dětské sny konečně vyplnit.

              Důkaz toho, že svět virtuální reality je skutečně světem neomezených možností, je kromě jiných i tento titul. Vžijete se do role osamělého kosmonauta, jehož úkolem je sebrat veškerou odvahu a z havarovaného modulu se s omezenou zásobou kyslíku vrátit zpět na svou vesmírnou stanici.

              Díky pohybovým ovladačům můžete ovládat směr a sílu trysek. Levým triggerem brzdíte, pravým naopak zrychlujete.  Levý touchpad vám umožní udávat směr letu, pravý vás pak ještě více zrychlí. Musíte si však dávat pozor, abyste to s rychlostí příliš nepřehnali. Ono se totiž ve vzduchoprázdnu ve stavu beztížném celkem špatně brzdí.

              Zpočátku jsou mise poměrně jednoduché. Opustit modul, prosvištět checkpointy a doletět zpátky na základnu.  Na ovladačích se Vám odečítá čas, za jaký musíte misi dokončit. Jak už to tak bývá, nejprve přijdou levely jednoduché, postupně se obtížnost zvedá.  Nejprve prolétáváte takřka naprostým vzduchoprázdnem, později se vyhýbáte letícím meteoritům, prolétáváte mezi asteroidy, popřípadě se snažíte zaparkovat do modulu, který obíhá po oběžné dráze. Pokud jste matematicky nadaní, spočítáte si rychlost a dráhu letu tak ideálně, abyste se do modulu trefili. A nebo taky ne.

Cestu k úspěchu Vám však mohou komplikovat nádrže s dusíkem, který Vás zrychlí takovým způsobem, že stěží zastavíte. Aspoň nám se to příliš nedařilo. Možná se jedná o herní výhodu, nepřišli jsme však na to, jak jí využít. Jakmile Vás jednou tento „NOS“ nakopne, vystřelíte jak raketa a pohltí vás vzduchoprázdno.

Atmosféru hry podtrhuje úžasná, někdy pomalejší, jindy zase rychlejší hudba. Když k tomu přičtete různé prostředí vesmíru, různé planety, případně Slunce a objekty, které se vydaly na nekonečnou cestu vesmírem (včetně kusů vašeho modulu), určitě uznáte, že co se atmosféry týká, nedá se jí nic vytknout. Snad jen menší otravné bugy. Čas od času se může stát, že prolétnete texturou nebo se na poslední chvíli netrefíte do modulu, prolétnete skrz něj a už se nestihnete vrátit. Level tak musíte opakovat. I tak hra funguje poměrně dobře a má zajímavou atmosféru. Jak bylo zmíněno na začátku, chybí už jen stav beztížný.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář