Nabízené VR zážitky

Waltz of the wizard

Waltz of the wizard

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Waltz of the wizard

              Seberete odvahu a projdete tajemnými rozvrzanými starodávnými vraty? Pokud ano, budete mít na okamžik možnost vžít se do role starého kouzelníka na vrcholu starověké věže. Za ten zážitek to rozhodně stojí.

              Waltz of the wizard je více než hratelné technologické demo enginu Unity. Ihned po vstupu do věže vás oslní překrásná grafika věžního kouzelnického interiéru. Stojíte u stolu, který je plný kouzelnických předmětů. Před vámi leží obrovská mísa na míchání lektvarů. Po pravé ruce pak máte ingredience, ze kterých si můžete namíchat osm kouzel.

              Do hrnce musíte hodit vždy jeden druh ingredience. Tedy jeden lektvar, jeden z krystalů a oko či zázvor. Jejich zkombinováním vám bude zpřístupněno jedno z kouzel, které vám budou ve hře dále k dispozici v poličce. Jejich kombinace se tak nemusíte učit nazpaměť nebo experimentovat. Po úspěšném zkombinování stačí jednoduše kouzlo vzít z poličky a vhodit ho do hrnce, čímž dojde k jeho aktivaci.

              Z kouzel zmíním například Fireball, který nemá smysl představovat. V rukou můžete vyvolat ohnivé koule, kterými můžete rozmetat věci na poličkách kolem sebe. Dalším zajímavým kouzlem je Transmute. Jakékoliv věci, kterých se dotknete, se v tu ránu změní v motýly. Dalším přístupným kouzlem je Air drawing. Jak již název napovídá, umožní vám kreslit ve vzduchu. Po nakreslení se však objekty zhmotní. Můžete je uchopit a odhodit nebo s nimi dělat, co se vám zlíbí. Giant je také kouzlo, které stojí za zmínku. Zvětší vás a vy tak máte absolutní volnost uchopit i předměty, kterých se jinak nedotknete. Kouzlo Weightless zase  zapříčíní, že čehokoli se dotknete, začne okamžitě levitovat. Zbylá kouzla si můžete vyzkoušet sami.

              Na stole také nelze přehlédnout xylofon. Jedná se o kouzelný nástroj, díky němuž se můžete přenést na jednu ze tří lokací. Zjevné jsou dvě, jejichž melodie se vám zpřístupní po uchopení magické koule ležící vedle xylofonu.  Jedna vám otevře průchod do dungeonu, kde svedete souboj s hrůzu nahánějící šelmou. V té  druhé pak můžete házet zlaťáky a kameny na dno propasti, nad kterou na chatrném lanovém můstku stojíte. Třetí lokaci si najděte sami, budete koukat.

              Jakmile budete nabaženi  kouzlením, můžete ze stolu vzít kuš a jen tak si zastřílet do objektů kolem Vás. Třeba rozstřelit sochu nebo naštvat obrazy, případně skulpturu visící na stěně. Opět budete překvapeni reakcí některých objektů po zásahu šípem. 

              Waltz of the wizard je graficky oslnivě zpracovaná hra na kouzelníka. Ve věži na vás čeká spousta kouzel, které vám otevřou dveře k nepřeberným možnostem hry s objekty, jež jsou ve věži umístěné. Skutečně zažijete na vlastní kůži, jaké to je stát se kouzelníkem. Tuhle hru doporučujeme všem návštěvníkům. Je fakt super.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář