Nabízené VR zážitky

Trickster VR

Trickster VR

14.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Super
Zážitek Super

Trickster VR

Proběhněte se po světě, který jako by z oka vypadl Torchlightu nebo World of Warcraftu. Cestu Vám zkříží spousty nepřátelských orků s různými vlastnostmi. Tomu všemu vévodí líbivá grafika a výborné herní mechaniky.

Trickster je nenápadně vzhlížející, za to velmi zábavná procházečka světa, který nápadně připomíná populární WoW. Jedinými nepřáteli, které potkáte, jsou Orkové, kteří mají různé vlastnosti. Hra je rozdělená do jednotlivých úrovní, které můžete volně procházet bez otravných loadingů.

Ve chvíli, kdy hru zapnete, nastává chvíle volby pohybu v prostoru. Máte na výběr mezi teleportací a klasickou chůzí.  Hra Vás zpočátku upozorňuje, že chůze sice více pohltí, za to teleportace je šetrnější k vašemu žaludku. Volba je na vás, stojí rozhodně za to vyzkoušet chůzi a v případě, že vám nesedne, ovládání změnit. Pravdou je, že s chůzí je hra o poznání věrnější a zábavnější. Aktivujete jí pravým touchpadem a směr určujete mířením ovladače. Čím více skloníte ovladač k zemi, tím rychleji se pohybujete.

Začínáte v základní mapě, která slouží jako interaktivní menu. Můžete zde testovat jednotlivé zbraně, popřípadě se naučit zacházet se samostříly. Zde si také zvolíte, jaké zbraně budete ve vybrané úrovni používat. Jakmile jste rozcvičení a připravení, zvolíte si úroveň na mapě nad oltářem a dobrodružství může začít.

Na okamžik se vraťme k již zmiňovaným zbraním. Na výběr máte z vrhacích nožů, meče a štítu, luku a šípu. Během zdolání pár úrovní můžete také odemknout kuše. Jejich šípy mají sice nižší účinnost, v každé ruce máte ovšem dvě a nabíjíte je originálním krouživým pohybem. Po pár výstřelech můžete aktivovat jeden power up výstřel. Kuši se rázně zvýší účinnost šípů a z luku můžete vystřelit trojici šípů najednou. Máte však vždy pouze jednu ránu za určitý časový úsek.

Během vaší cesty za dobrodružství potkáte také širokou škálu nepřátel. Namátkou zmíním klasické orky, kteří mají štít a meč, orky lučistníky, které poznáte podle kožešiny z bílého vlka, či mágy, kteří vrhají firebally nebo ty druhé, kteří dokáží aktivovat štít v podobě modrého silového pole kolem protivníků. Při průchodu úrovní čas od času můžete narazit na bosse. Úroveň končí v momentě, kdy splníte konkrétní quest dané úrovně a aktivujete portál. Ten se však aktivuje nějakou chvíli, během které na Vás útočí hordy nepřátel spawnujících se v altáncích, popřípadě shozených přilétávajícími vzducholoděmi.

Bohužel hru trápí bugy, které, doufejme, vývojáři časem odladí. Pokud jste příliš blízko lučistníka, můžete do něj švihat mečem, jak chcete a stejně ho nezlikvidujete. Občas se vám stane, že chcete armádu orků postřílet z protilehlé věže, jakmile se o to ale pokusíte, zjistíte, že se šípy zasekávají o neviditelnou zeď. Tentýž scénář se může stát v případě, že se skrýváte za rohem, zpoza kterého se snažíte nepřátele vyřídit. Přes tyto drobné nedostatky však hra vypadá hezky, grafika je příjemně uhlazená a hraní vám vydrží delší dobu, nezačne vás nudit.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář