Nabízené VR zážitky

Trials on Tatooine

Trials on Tatooine

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Ujde
Zážitek Super

 Trials on Tatooine

              Toto krátké demo Vás na pár okamžiků vtáhne do světa Hvězdných Válek. Můžete se těšit na oslnivou grafiku, báječnou tématickou hudbu a uvěřitelnou atmosféru.

              Průchod tímto demem Vám bohužel zabere necelých pět minut (možná cca pět minut včetně titulků), ale i tak je zejména fanoušci hvězdných válek ocení. Za tento krátký, nicméně oslnivý počin,  můžeme poděkovat vývojářům ILMxLAB spadajících pod známý Lucasfilm.

              Po zapnutí hry se Vám v uších rozezní epická skladba hvězdných válek, kterou zná zcela jistě celý svět. Před Vámi letí vesmírem žluté titulky typické pro začátek každého dílu kultovní filmové série, ve kterých se dozvídáme, že Galaktické impérium bylo poraženo a z aliance rebelu vznikla Nová Republika. Luke Skywalker je po procestování celé galaxie křížem krážem konečně připraven vytvořit nový řád Jedi a jeden nadějný Padawan studující sílu Jedi ve vzdáleném pouštním světě čeká na důležitou zásilku od samotného Hana Sola.

              Po skončení titulků se objevíte na písečné planetě. Kolem Vás pár beden a signální světla. Z dálky přilétá vesmírná kocábka Hana Sola, aby přistála a vyložila náklad. Po přistání však přilétají kluzáky impéria a a ještě, než jsou sestřeleni, poškozují Solův Millenium Falcon. Ihned poté vyjíždí důležitá zásilka z lodi. Je jí roztomilý robůtek R2-D2. Ihned se pustí do práce a naskenuje poškození lodi. Falcona hbitě opravujete stiskem dvěma svítících knoflíků a sotva se stihnete otočit, už ve Vašem okolí přistává přepravní loď, z níž vyskakují imperiální Storm Troopeři.  V tom Vám R2-D2 předá světelný meč, pomocí kterého ho bráníte před vojáky odrážením jejich střel. Pár se Vám jich možná podaří sestřelit, než se o zbytek postará Solova loď. Poté se rozjedou závěrečné titulky a tím demo také končí. Během titulků Vám je stále k dispozici světelný meč, se kterým můžete šermovat a užívat si typického zvuku, který vydává.

              Takže co nám vlastně tato krátká ukázka Hvězdných válek pro virtuální realitu nabízí? Atmosférickou hudbu, krásné grafické provedení, osobní setkání s nejvíc nejroztomilejším robůtkem všech dob, vcítění se do role učedníka řádu Jedi a zablbnutí se světelným  mečem. Stojí za to ta investice pěti minut herního času? Jasně, proč ne.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář