Nabízené VR zážitky

Tilt Brush

Tilt Brush

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Tilt Brush

              Popusťte uzdu své fantazii a přijďte si k nám něco nakreslit. Díky této fantastické aplikaci společnosti Google můžete své nadání rozvíjet rovnou ve 3D prostoru.

                           

              Tilt Brush využívá jedinečnou schopnost Vivu pohybu v prostoru, ve kterém můžete vytvářet umění. Pokud jste pravák, ovladač ve vaší levé ruce představuje paletu, ve které můžete listovat mezi spoustou užitečných nástrojů, efektů a typů štětce.  Ve vaší pravé ruce držíte kreslící štětec. Při stisku obou grip buttonů  můžete scénu různě otáčet, zvětšovat či zmenšovat. Pokud tedy například pokreslíte předdefinovaného sněhuláka, můžete z něj během chvíle udělat výtvor obřích rozměrů.

Díky prostorovému vjemu, který Vive nabízí, snadno spojíte několik bodů v 3D prostoru na různých osách bez jakýchkoliv odchylek.  Při troše snahy tak můžete kreslit 3D objekty v nekonečném prostoru, obcházet je a pozorovat z různých úhlů.

Nyní si podrobněji představíme jednotlivé volby palety. Ty jsou celkem čtyři. První z nich jsou brushes - typy štětců. Tím základním je svítící čára. Mezi dalšími najdete například olejomalbu, tahy štětcem,  můžete ale používat i tvrdý papír nebo lepící pásku. Velice zajímavý je též štětec Toon. Hrany štětce jsou lemovány černou barvou, nakreslené objekty tak získávají komiksový nádech. Z těch efektnějších jmenuji například hvězdy, neonové trubice, kabel se světýlky či vodní bublinky. Ty se v prostoru hýbou, blikají, jednoduše se dle svých vlastností různě projevují.

Na další paletě nazvané Tools, čili nástroje, najdete třeba gumu, fotoaparát, teleport, volbu o krok zpět a vpřed, pravítko, pomocí kterého nakreslíte rovné čáry nebo ikonku, za pomocí které si můžete vybrat prostředí, jako například vesmír s planetkou, zimní krajinu se sněhulákem nebo prázdné prostory třech různých barev. Krom zmíněných se zde nachází i volba clear sketch, která prostředí naprosto vyčistí a vy tak můžete začít pěkně od začátku.

Paleta color picker je celkem strohá, za to velmi užitečná. Pomocí ní si vyberete barvu, kterou chcete kreslit. Nastavíte také světlost či tmavost vybraného odstínu.

Poslední paleta s názvem Gallery vám zpřístupní výtvory předchozích návštěvníků v případě, že je uložili. Ty se Vám taktéž zobrazí prostorově a můžete si je tak perfektně prohlédnout. 

Pokud jste si  k nám přišli užít akční zážitek, možná vás na pár chvil zaujme i tato zajímavá inovativní aplikace, která vám vloží do ruky prostorové 3D pero a možná v sobě právě vy objevíte kreativního ducha.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář