Nabízené VR zážitky

The Cubicle

The Cubicle

05.12.2016

Grafika Ujde
Hratelnost Ujde
Zážitek Ujde

The Cubicle

              Další ze simulátorů pracovníka v kanceláři. Sice se v něm nedá příliš dělat, přesto je v něčem unikátní. V něčem je jiný... podstatně jiný.

             

              Pokud nejste, pokuste se aspoň si představit, že jste státním úředníkem. Od té doby, co jste dokončili střední školu jste vlastně nic jiného nedělali. Je vám 40 let, mládí je pryč a do důchodu daleko. Děti už jsou v pubertě a jste pro ně jedině přítěží. Manželka dávno ztratila sexuální apetit a vy  máte v životě pouze jedinou radost. Ráno se proberete, rozlepíte víka, hodíte do sebe dva tousty s marmeládou a jdete dělat to, co je jediným smyslem vašeho života.  Příchod do práce, kde osm a půl hodiny nadšeně zařazujete složky zazobaných manažerů podle barvy do příslušných kartoték. Jste nicka. Nula. Uvědomujete si, že když umřete, neštěkne po vás ani pes. Dorazíte domů z práce, hodíte do sebe studenou večeři, a jdete si lehnout. Nemůžete se dočkat, až bude zase ráno a vy utečete z jednoho stereotypu do druhého. Nadšeně budete zařazovat složky do kartoték.  A už spíte...

              Ocitáte se v hlavě tohoto úředníka, který sní o svém životním poslání. Na jeho pracovním místě - open spacu ve tvaru čtverce, ze kterého není úniku. Před vámi je tiskárna, ze které vypadávají složky, které zařazujete do šanonů. Zhruba v ten moment (cca dvě minuty), kdy Vás monotónní práce začne nudit, si všimnete podivného rodinného snímku, na kterém chybí obličeje. Za skřípavého zvuku se vše setmí. Netušíte, co se děje. Po rozsvícení vidíte na magnetické tabuli snad stovku nápisů WORK.

              Kancelář se s vámi začne propadat. Tohle nemůže být skutečné. Tohle musí být sen. Děsivý sen. Jak asi bude pokračovat? Tato demo ukázka trvající krátkých 5-6 minut Vám nažene husí kůži. Strach sice nahnat umí, vypadá opravdu podivně a dá vám možnost nahlédnout do mozku spícího člověka, který nikdy pořádně nepracoval a zákonitě mu z jeho pracovních povinností jednou hrábne v hlavě.

              Graficky vás ukázka příliš neohromí, jsou zde určitě momenty děsívé, nicméně rozhodně šla udělat mnohem lépe, děsivěji. Na hudební doprovod rovnou zapomeňte. Ukázka sice netrvá déle, než šest minut, vzhledem k naší bohaté nabídce tento zážitek spíše nedoporučujeme.

  

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář