Nabízené VR zážitky

Sword Master VR

Sword Master VR

14.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Ujde
Zážitek Ujde

Sword Master VR

              Jak už název napovídá, Sword Master přověří vaše dovednosti s mečem.  Potěší zejména hráče, kteří se vyžívají v historii, zejména středověku, rytířích a rytířské férovce (občas i 3 na jednoho).

              Jedná se o jednoduchou hru zasazenou do středověkých dob. Nacházíte se na hradbách, kolem kterých fandí bandička kostlivců sžíraných nekonečnou nudou posmrtného života. Těžko říct, zda kostlivci fandí Vám, nebo soupeřům. Každopádně možná té straně, která jim přivede víc kámošů, se kterými by mohli sdílet věčnost nekonečné nudy.

              Grafika je jako mince, která má dvě strany.  Tyto mince se jmenují gameplay a replay. Replaye jsou opravdu hezké, jelikož hra využívá různých kamer v prostředí. Vše tak nepozorujete pouze očima hráče. A to jsou právě ty momenty, kdy vám hra zprostředkuje dění ze třetí osoby a celé prostředí včetně vzhledu samotného hráče vypadá opravdu úžasně. Kromě fyziky pomalých neohrabaných protivníků vidíte i hbitého mladého rytíře, respektive jeho zbroj, helmu a meč.      Z pohledu vlastních očí hra působí tak nějak nehezky a stereotypně. Jediným levelem, který je k dispozici, jsou totiž právě hradby s fandícími kostlivci, které obklopuje ohnivě zářící temná obloha. Kolem vás se pak zjevují různě otexturovaní rytíři. Hra se tak skládá z textur, jejichž množství spočítáte na prstech obou rukou.

              Samotná hratelnost pobaví spíš chlapce, kteří si chodí hrát na rytíře při kutnohorském stříbření a podobných retroparty. Konečně si to mohou rozdat se středověkým rytířem z očí do očí. Z mého pohledu jde však o neohrabanou hru, která postrádá jakousi hlubší propracovanost. Oponenti nijak nereagují, když jsou bodnuti mečem. Vaše ataky nezanechají na protivnících žádné šrámy. Proti tomu je třeba říct, že není až tak jednoduché rytíře zasáhnout. Většina je opatřena štítem a pokud nemáte dlouhý meč a nešviháte zleva doprava rychle po nohách, chvilku vám potrvá ho dostat. Ukazatel zdraví se zobrazuje nad rytířem v půlkruhu. Ať jsem hledal, jak jsem mohl, nikde jsem nenašel svůj health bar.

              Oponenti se liší velikostí zbraně, texturou, štítem a velikostí sebe sama. Bosse tak s jistotou poznáte podle pořádného kusu oceli a dvou a půl metrové výšky. Během hraní sem tam narazíte i na speciály, které mají například dva meče místo štítu.

               Hra trpí pro mě zcela jasnými nedostatky. Po celou dobu používáte pouze meč a nemáte k dispozici štít ani dva meče (minimálně po dobu odemknutí pěti úrovní, kdy Vás hra ještě aspoň trochu baví). Je stereotypní, krom toho, že po dokončení každé z úrovní odemknete buď herní mód (survival) nebo nový druh meče, vás nic jiného nemotivuje k pokračování ve hře a pokud hru dohrajete od začátku až do konce a budete se u toho neskonale bavit, zřejmě budete patřit k méně náročným návštěvníkům.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář