Nabízené VR zážitky

Surgeon Simulator VR

Surgeon Simulator VR

05.12.2016

Grafika Super
Hratelnost Super
Zážitek Super

Surgeon Simulator VR

              Tuto hru nemůžeme doporučit zejména lékařům, chirurgickým specialistům, kteří berou svoje povolání opravdu vážně. I když i takoví se u nás můžou vyblbnout takovým způsobem, jakým jim jejich přísaha zakazuje.

              Surgeon Simulatoru by více slušel název  „Simulátor doktora Mengele“. Po jejím spuštění se přemístíte na operační sál, který by se dal přirovnat k minimálně čtvrté cenové. Všude je bordel a spousta nástrojů, které mají s povoláním doktora ovládajícího jemnou mechaniku pramálo společného.

              Vybavenost tohoto sálu je však dostačující. Máte vše, co potřebujete, abyste mohli rozstříleného Soldiera ze hry Team Fortress 2 dát znovu do kupy. Selhává mu totiž srdce a bez Vašeho zásahu (nebo možná právě díky němu) nemá šanci přežít.

              Vašim úkolem je tak zbavit pacienta hrudního koše, opatrně odstranit plíce, abyste se dostali k srdci, pečlivě ho vyříznout, ránu desinfikovat a z hermeticky uzavřené chlazené truhly na orgány vyjmout srdce nové, připojit implantát, vložit opět do hrudního koše, přišít k cévám, plíce vrátit, sestavit hrudní koš a pacienta zašít.

              Ano, takto by to fungovalo v ideálním světě. V této hře opravdu ne. Na odsekání hrudního koše dokonale poslouží pila na železo, případně sekyra, pokud se s tím nechcete příliš mazat. Jakmile hrudní koš rozsekáte na milion kousků, vyhážete plíce neznámo kam, dle chuti můžete slezinu nechat nebo též odhodit do neznáma. Otevřete zaplivanou ledničku a vytáhnete na talíři ležící srdce hned vedle tuňákového sendviče, který Vám ráno připravila mamka hrobníková.  Do srdce nabodnete implantát, vhodíte zpět do prostoru, kde mají obvykle lidi plno orgánů a pacienta zázračně uzdravíte léčivým paprskem ze speciálního děla. Čím rychleji tohle zvládnete a čím méně krve pacient ztratí, podle toho jste pak hodnoceni.

              Hra samozřejmě ukojí vaše sadistické sklony, u nás se tak můžete vybouřit a na své druhy, družky či spolužáky můžete následně být pár týdnů zase hodní. Polomrtvého soldiera můžete fackovat, mlátit baseballkou, sekat mačetou, prostě co vás napadne.  A když vás to přestane bavit, seřežete holoubka, který, stojíc na EKG, pozoruje vaše vrcholové chirurgické dovednosti.

Svůj šílený výraz také můžete pozorovat v zrcadle umístěném na druhé straně místnosti. Pokud preferujete hudbu při výkonu svého oblíbeného povolání, můžete si zapnout rádio a při práci trochu zrelaxovat. Hra bohužel nabízí jen tento jediný level, i tak je to zábava a můžete se náležitě vyblbnout. Patnáct minut v této hře vám na pár týdnů ukojí vaše zvířecí pudy.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář