Nabízené VR zážitky

Space Pirate Trainer

Space Pirate Trainer

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Space Pirate Trainer

              Brutální arkádová střílečka, které na Vás nenechá nit suchou (doslova). Braňte svou základnu proti nemilosrdným útočným dronům. Je jen na Vás, jak si zbraně do rukou namixujete.

              Tato hra je nádherný příklad toho, jak se dá potenciál dnešní virtuální reality využít na sto procent. Vašim úkolem je ubránit základnu od robotických protivníků v podobě agresivních útočných dronů. Nutno zmínit, že se jedná o předem prohraný boj, jelikož útočníci nalétávají v postupně těžších vlnách. O to větší je to ale zábava.

              Je jedno, jestli jste levák nebo pravák. Sami si totiž volíte co v rukou držíte. Hru startujete se dvěma pistolemi. Na každé z nich si můžete pomocí touchpad tlačítka zvolit jeden z pěti režimů střelby. Dáte-li přednost samopalu, jednorance, granátometu, laserovému paprsku nebo vystřelujícímu paprsku, záleží jen na Vás.

V momentě, kdy dáte jednu ruku za záda, vytáhnete zpoza zad štít, kterým můžete vykrývat nepřátelskou střelbu. Štít však můžete přepnout do módu zvaného „laser beam“, což je jakýsi futuristický bič, se kterým začíná ta pravá zábava. Pomocí tohoto biče můžete drony chytat a mlátit s nimi o zem. Buď je přitáhnete, úderem o zem omráčíte, nebo je prudkým mrštěním o zem roztřískáte. Chce to však notnou dávku cviku. Biče můžete mít samozřejmě dva, případně si zbraně v průběhu hry různě nakombinovat.

Nutno zmínit i powerupy, které se ve hře nacházejí. Z dronů občas padají bedny, které Vám po jejich rozstřelení poskytnou různé bonusy. Jeden vytvoří silové pole, které musí droni pracně rozstřílet, druhý Vám zaručí rychlejší kadenci zbraně, další vytvoří fialové pole, ve kterém se nepřátelé zachytí jako v pavučině.

Úžasný je styl, ve kterém je celá hra vytvořena. Ta samotná na Vás působí dojmem osmibitové grafiky v moderním kabátě, nejeden pamětník si vzpomene na chvíle, kdy jako mladý kluk mlátil do joysticku ve snaze sejmout všechny space invadery.

Vše dokonale podbarvuje skvěle nahypovaná hudba, která Vás donutí se hýbat a jak již bylo řečeno, nenechá na Vás nit suchou, pořádně se totiž při uhýbání zapotíte. Chvílemi si budete připadat při uhýbání příchozím střelám jako Neo z legendárního Matrixu, v momentě nepřátelské střelby se totiž celá hra zpomalí a dosahuje tak Matrix efektu. To znamená jen jediné. Vaše stehna, hýždě a třísla budou trpět. Zkušení veteráni si se střelami poradí jejich rozstřelením.

Nutno podotknout, že ač se jedná o finální verzi, vývojáři neusnuli na vavřínech a neustále makají na jejím zlepšování. Zmíněný bič a powerupy přišly v posledních aktualizacích a tím hratelnost umocnili. Za to u nás mají jedno velké plus.

Naše herna funguje nějaký ten pátek a za tu dobu se spousta lidí předhánělo v nejvyšším skóre této hry. Tak se stavte pokořit rekord nejlepšího vesmírného kovboje. Tahle hra Vás nesmí v naší herně minout.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář