Nabízené VR zážitky

Skeet VR Target shooting

Skeet VR Target shooting

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Super
Zážitek Super

Skeet VR Target shooting

              Pokud jste fandové do střelnic a máte rádi speciálně brokovnice, tento titul rozhodně nesmíte přehlédnout. Děj se odehrává na střelnici a máte k dispozici tři typy brokovnic, které musíte sami nabíjet.

              Když už jste k nám přišli, tak proč si rekreačně nezastřílet a nedokázat, že jste tím nejrychlejším a nejpřesnějším střelcem? Skeet VR Target shooting je  o přesnosti, rychlosti a brokovnicích.

              Hra Vás přenese do prostředí střelnice v krásném zeleném prostředí. Před Vámi na stole leží tři typy brokovnic, které můžete otestovat a je jen na Vás, které se chopíte a zkusíte své štěstí. Na výběr máte pumpovací brokovnici, která se nabíjí ve stylu prvního dooma po každém výstřelu. Tuto si určitě vyzkouší každý fanoušek prvního Dooma.  I fanoušci druhého dílu si ale přijdou na své, jelikož se tu nachází také model lovecké brokovnice. Bohužel nevystřelí oba náboje najednou, ale postupně. Tím lépe pro Vás, nemusíte přebíjet tak brutálně často. Pouze často. Poslední brokovnicí, kterou Vám tento titul nabídne, je sportovní brokovnice. Ta se od lovecké liší pouze tím, že má jednotlivé hlavně nad sebou, náboje tak vkládáte vertikálně.

              Hra mne oslovila právě v zacházení se zbraněmi. Na vlastní kůži si můžete vyzkoušet, jaké to je brokovnice přebíjet. V případě pumpovací brokovnice se tedy nevyhnete dojmu, že tohle jste si toužili vyzkoušet už od prvního setkání s Doomem. Je to opravdu lahoda, po každém výstřelu svojí brokárnu nabít. Z mého pohledu se taky jedná o nejrychlejší zbraň ve hře. Zbylé dvě brokovnice střílí sice dvě rány na jedno nabití, které Vám ale ve finále zabere více času, než u pumpy. Musíte totiž brokovnici nejprve zlomit (tlačítko touchpadu na zbrani) a poté levou rukou postupně vložit dvě patrony do hlavní. To se týká obou zbylých typů brokovnic.

              Ve hře jsou tři hratelné módy a free roam. Freeroam je vlastně ten, ve kterém se objevíte na začátku. Kolem sebe máte lavice s flaškami a přímo za zády houpačku s kovovými cedulemi, které po výstřelu začnou okolo houpačky rotovat. Tam si můžete prověřit své střelecké dovednosti, než půjdete do střelby na ostro.

              Z dalších módů se nejprve mrkneme na Quick draw. Stojíte uprostřed  kola tvořeném sadou terčů. Vašim úkolem je ihned po startu tasit a co nejrychleji sestřelit tři terče. Abyste získali achievement, musíte tento Challenge pokořit za dvě sekundy a méně. Nejúspěšnější jsem byl s pumpovací brokovnicí a i tak jsem nezvládl terče sestřelit za méně než 2,7 vteřin. Troufnete si tento achievement pokořit?

              Dalším módem je skeet mode. Jedná se o režim, kdy Vám z bunkrů po Vašich rukou vystřelují holubi, které máte za úkol střelit a nastřílet co možná největší počet bodů. Po odstřelu holuba z každé strany se změní pozice, ze které střílíte.

              Třetím módem je tzv. Trap mode. Dělo je umístěno uprostřed, jezdí v půlkruhu a náhodně vystřeluje betonové holuby, které sestřelujete. Tuto střelbu Vám však čas od času sabotuje mimozemský létající talíř, který tedy musíte sestřelit, abyste mohli pokračovat v nahánění bodů. Holubi jsou za sto bodů, mimozemšťani zadarmo, vyletující porcelánové talíře zpoza stolu za 250 a nafukovací růžová prasátka, která létají na horizontu, jsou za 500.

              Skeet VR Target shooting je hrou vyloženě pro fanoušky brokovnicí a těch, kteří si na vlastní kůži chtějí vyzkoušet přebíjení brokovnic ve stylu Dooma. Nečekejte od této hry zábavu na dlouhé hodiny, ale honba za co největší přesností a výši skóre Vás může k této hře upoutat natolik, že nebudete chtít před pokořením určitých cílů přestat. Ač je tedy na možnosti poměrně skromná, tuto hru můžeme jedině doporučit.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář