Nabízené VR zážitky

Selfie Tennis

Selfie Tennis

14.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Super

Selfie Tennis

              Hra pro ty z Vás, kteří si často rádi po večerech hrají sami se sebou. Jde totiž o ten nejzvrhlejší simulátor činnosti, kterou všichni milují a vyhledávají jí už od brzkých pubertálních let. Ano, hádáte správně, jde o simulátor tenisu.

              Nacházíte se ve vlhkém snu André Agassiho. Obláčky a nebíčko všude, kam jen oko dohlédne, pevnina v nedohlednu. Stojíte na, v nebi levitujícím, tenisovém kurtu. Nenajdete zde však žádného rozhodčího, zato spoustu postaviček, které mají místo hlav tenisáky a pozorují, jak vám to jde s tenisovou raketou. 

              Samotným principem hry, tím nejhlavnějším a nejdůležitějším, je samozřejmě hrát tenis. V momentě, kdy ale provedete odpal a míč přeletí vaší polovinu hřiště, jste teleportováni na druhou stranu hřiště, abyste svůj odpal kontrovali. Ve hře tak nemůžete vyhrát ani prohrát (leda byste trpěli schizofrenií). Jediné, oč tu jde, je nahrát co nejvíce skóre.  Vzhledem k tomu, že prostory v naší herně nejsou neomezené, vás žádáme, abyste nedobíhali daleké míče. Máte jen jedno zdraví a my bychom neradi dokupovali VR helmy častěji, než je nutné.

              Jakmile se stanete tenisovou jedničkou, se kterou si nezadá ani samotná Martina Hingisová, nebo Vás jednoduše přestane honění sebe sama za zběsilým míčkem bavit, můžete se třeba vyfotit selfie tyčkou s telefonem, kterou aktivujete levým gripem. Popřípadě můžete sestřelovat z hřiště tenisákové postavičky. Jakmile je totiž z hřiště sestřelíte, zůstanou po nich červené nafukovací balónky ve tvaru srdíček. A když sestřelujete ty, aktivujete jednotlivé mutatory (modifikace) ve hře. Z tenisáků se tak můžou stát srdíčkáři, případně Vám postavičky zaberou celé hřiště a teprve můžou začít ta pravá tenisová jatka. K jejich sestřelování nemusíte používat pouze tenisák (kterému konec konců mutatory taky mohou měnit velikost). Házet se dá i s raketou, však si to zkuste.

              Co se týká ovládání, je to jednoduché. V rukou vidíte klasické ovladače, které se v momentě, kdy stisknete trigger, mění buďto na tenisovou raketu nebo tenisák (dle toho, co u ovladačů levituje). Ruce si dle vašeho zaměření levák vs. pravák můžete prohodit menu buttonem na jakémkoli z ovladačů. Vývojáři tak správně mysleli proti otravnému přehazování ovladačů z ruky do ruky.

              Hudební doprovod je však příšerný. Nečekejte rockové pecky ze známého virtua tennisu, spíše takovou tu oddechovou obláčkovou hudbu pro děti do šesti let. Ruku v ruce s jednoduchou, avšak líbivou dětskou grafikou celkem ale do konceptu kompletní hry zapadá.

              V této hře si tedy můžete zkusit, jaké je to hrát tenis bez soupeře za existence teleportu. Když vás to přestane bavit, můžete si zahrát na vraha tenisákových lidiček a objevovat různé skryté modifikace hry. A když vás to taky přestane bavit, řekněte obsluze a  zkuste něco jiného. Hra vám totiž vydrží tak na max. dvacet minut.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář