Nabízené VR zážitky

Raw Data

Raw Data

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Raw Data

              Raw data je další z mnoha shoot  ´em up her. Tato je ale v líbivém sci-fi AAA kabátě a hlavně si jí můžete u nás v herně zahrát v kooperativním režimu.

              Píše se rok 2271 a organizace zvaná Eden Benevolent Corporation, jenž vlastní celý svět a vyrábí kybernetické organizace se zdánlivě zlověstnými úmysly.  Představujete  člena hackerského odporu, organizace zvané Unearthed SyndiK8, a Vašim úkolem je infiltrovat mrakodrap Edenu, ukrást co nejvíce „Surových dat“ (odtud název Raw Data) a dostat se ven v jednom kuse.

              Střílečky jsou mezi vývojáři snad nejpopulárnějším odvětvím herního světa virtuální reality. Nedá se rozhodně říct, že by byly všechny stejné. Některé vypadají lépe, jiné hůře a liší se i ve stylu hraní.  Raw data je jednou z těch povedenějších střílecích akcí na HTC Vive. Každého zprvu oslní brutálně nádherná grafika.  Ač se celá hra odehrává v uzavřených / polouzavřených prostorách v prostředí spíše připomínající vesmírnou stanici (jasně, jsme o čtvrt tisíciletí dále v budoucnosti), vypadá opravdu hezky a nepřátele vypadají maximálně realisticky.

Každá úroveň se sestává z pěti útočných vln a na její zdolání máte určitý časový limit. Vždy se snažíte ubránit jádro počítače před zničením, to je totiž způsob, jakým roboti mohou zabránit úniku cenných dat. Díky těmto únikům pak máte možnost vylepšovat svou postavu, učit se nové dovednosti a získávat lepší zbraně.

Počáteční úrovně jsou na prostor velmi skromné, jedná se o místnosti ve tvaru kruhu. Jak hrou postupujete dále, úrovně se rozšiřují o různé plošiny a pozdější dokonce do jednotlivých pater. K pohybu po nich používáte klasický teleport.

Na výběr máte ze dvou postav. Buď jste klasickým člověkem opatřeným pistolemi, nebo jste bytostí, která je opatřena mečem. Tím také řeší všechny své problémy. Její meč má schopnost odrážet střely, zpočátku je to jediný způsob, jak se vypořádat s otravnými drony. Při postupu hrou však budete schopni i meč vrhat jako bumerang, čímž se vše usnadní. Mezi další nabyté schopnosti patří napřiklad telekinetický úder nepřátel.

Ve hře s Vámi bude bojovat poměrně veliké množství nepřátel. Od klasických neozbrojených robotů a robotu s puškami, přes drony a roboty zmetkovité (jen horní polovina těla a přisají se na Vás jako pavouci), až po roboty explodující, větší roboty s raketometem a obří roboty schopny metat paprsek blesku. Nepřátel je však více druhů včetně takových, kteří se mohou zneviditelnit. Na hře je krásné vidět, kolik práce na ní vývojáři nechali.

              U nás v herně si tuto pecku můžete vyzkoušet i v kooperaci. Věřte mi, že při správném rozdělení sil je to teprve zábava a dva a více lidí se může nádherně doplňovat. Navíc spolu můžete díky sluchátkám a zabudovanému mikrofonu v helmě komunikovat, což umocňuje požitek ze hry. Pokud máte rádi akční sci-fi hry a máte známého podobného ražení, rozhodně si tento titul spolu vyzkoušejte.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář