Nabízené VR zážitky

Quanero VR

Quanero VR

05.12.2016

Grafika Super
Hratelnost Super
Zážitek Super

Quanero VR     

              Toto demo z cyberpunkového prostředí rozhodně potěší každého nadšence sci-fi. Ač poměrně krátký, jedná se o velmi slušný počin založený na manipulaci s časem.

             

              V této hře jste v roli futuristického detektiva, který má za úkol zjistit, z jakého důvodu došlo k výbuchu v jednom z barů. K tomu Vám poslouží zařízení umožňující manipulaci s časem. Scénu můžete zastavit, přetáčet nebo klasicky spustit. Jednotlivé postavy na Vás nereagují, jelikož se jedná o čas minulý, takže tam ve své podstatě fyzicky nejste. Jste jen nezávislým pozorovatelem, ghostem.

              Prostředím se také můžete teleportovat a díky přetáčení můžete vidět stejné situace z různých úhlů. Ve hře je celkem devět postav plus jeden otravný robotický vysavač, takže je co objevovat.  Chvilku se budete rozkoukávat v prostředí a kochat se futuristickým okolím. Poté se půjdete podívat po epicentru výbuchu. Snad každého musí napadnout zmrazit si podivně vypadajícího kuchaře, od něhož bych si neobjednal ani krysí burger, jak je odhozen výbuchem a mizí v propasti města budoucnosti. 

              Na venkovním balkóně baru můžete také prozkoumat rozhádaný pár mimozemšťanů nebo taky bojující dvojici mužů, z nichž jeden je přehnaně podezřívavý.

              Uvnitř pak potkáte muže a ženu hrající kulečník a smažku, která se snaží prodat přísedícímu muži novou, v Rusku vyvinutou drogu, která fakt píše. Z nějakého důvodu se však okolnosti zvrtnou a uvnitř dojde k přestřelce. Zvědavostí se samozřejmě neubráníte i zde zjistit, z jakého důvodu k celé potyčce došlo.

              Je veliká škoda, že toto demo je tak krátké. Celé ho projít vám zabere maximálně deset minut. Musíme pochválit vývojáře za skvělý nápad. Manipulace s časem otevírají dveře novým nápadům, a jak se nechali autoři tohoto dema slyšet na diskuzních fórech steamu, pracují na plné hře, která bude s tímto konceptem pracovat. 

              Demo nemá vůbec žádný konec nebo rozuzlení. Koncem je jednoduše fakt, že pochopíte, proč se všichni lidé poblíž výbuchu zachovali tak, jak se zachovali. Pokud jste milovníky cyberpunkových sci-fi, hra Vás vizuálně ohromí skvostným pohledem z okna či terasy na temný svět technologické budoucnosti. Nezbývá, než autorům držet palce a těšit se na plnou hru. Tuto aplikaci rozhodně doporučujeme vyzkoušet.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář