Nabízené VR zážitky

Pool Nation VR

Pool Nation VR

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Pool Nation VR

              Tato hra je simulátorem kulečníku pro virtuální realitu. Zkuste si zahrát na virtuálním stole tuto oblíbenou hru. Jenom nám u toho, prosím, nekuřte.

              Pool Nation VR je velice zajímavým simulátorem kulečníku. Kdo by neznal tuto populární, u nás zejména barovou oblíbenou hru. Nutno říct, že vývojářům se tato hra skutečně povedla. Nabydete dojmu, že jste ve skutečném baru a můžete si zahrát jak s umělou inteligencí, tak s lidmi z celého světa.

Ovládání je sice trochu složitější, ale rychle si na něj zvyknete. Levá ruka klasicky drží tágo, zatímco pravou rukou ovládáte sílu šťouchnutí. Pokud chcete, můžete si v nastavení zapnout takzvaný ghost ball. To je míč, který se Vám objeví u koule, na kterou míříte a vy tak snáz odhadnete, v jakém úhlu se vámi vybraná koule odrazí.

Hra ale není tak snadná, jak by se mohlo zdát. Díky perfektně naprogramované fyzice se totiž koule chovají jako živé. Záleží na tom, jakou silou a kam kouli trefíte. Jedinou nevýhodou je fakt, že stůl fyzicky neexistuje, takže se o něj s tágem nemůžete klasicky opřít. Teď k samotným šťouchům. Ty provádíte tak, že si nejdřív nastávíte úhel úderu, pak stisknete a držíte levý trigger, čímž se tágo v požadovaném úhlu zafixuje. Pravou rukou už tak nemusíte hlídat, jakým způsobem šťouch provede. Jde jen a pouze o jeho sílu.

Veškeré ostatní ovládací prvky máte popsané na ovladačích přímo ve hře. Stačí se tedy pozorně podívat na ovladače a je Vám hned jasné, k jakému účelu tlačítka slouží. Je ovšem třeba zmínit pohyb kolem stolu. Ten můžete provádět buď teleportem nebo stiskem obou grip buttonů. Při jejich stisknutí můžete kroužit kolem stolu. Tento pohyb připomíná ručkování.

Jak jsem již na začátku zmínil, herní prostředí vypadá úžasně. Za barem je obsluha, vzadu v místnosti je hlouček bavících se lidí, a když se rozhlédnete kolem sebe, nepoznáte rozdíl od skutečného baru. Ve hře je k dispozici také automat na šipky, na ten ale zapomeňte. Pokud má hra nějakou slabinu, je to právě tento prvek. Házení šipek vůbec nefunguje, ve skutečnosti spíš leze na nervy.

Výborná je multiplayerová složka hry. Stojí za to ji vyzkoušet, pokud tedy budete mít to štěstí a někdo se k vám do hry připojí. Pozitivní na tom ovšem je fakt, že můžete nechat vyhledávání hráčů zapnuté a mezitím se pokoušet porazit umělou inteligenci. V momentě, kdy se připojí člověk, začíná nová hra. Klasicky můžete se svým živým soupeřem díky mikrofonu v helmě a sluchátkům komunikovat, většinou v angličtině. V tu chvíli však působí šum okolí baru trochu rušivě.

Pokud si chcete vyzkoušet atmosféru baru a kulečníkové hry ve virtuální realitě, je Pool nation VR rozhodně tou nejlepší možnou volbou. Kulečník se hraje velice dobře, pohyb kolem stolu je promyšlený a při troše štěstí se k vám připojí protivník z masa a kostí.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář