Nabízené VR zážitky

Paddle Up

Paddle Up

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Super
Zážitek Maximální nářez!

Paddle Up

              Nabídka VR her je bohatší o opravdu kvalitní simulátor stolního tenisu. Přijďte si ověřit své praktické dovednosti ve virtuální realitě.

              Hra Vás vrhne do role milionáře, který má na své jinak stroze vybavené terase stůl na stolní tenis s levitujícím androidem. Můžete si zahrát jak s ním, tak si trénovat podání nebo odrážení míčků formou tréninku stejně jako přesnost, ale multiplayer, ten Vás absolutně nadchne.

              Jak jsem již zmínil v úvodu, hra má několik režimů. Tím hlavním je hra s umělou inteligencí levitující u protější strany stolu. Pokud jste ve hře první minuty, na tento režim zapomeňte. Odejdete frustrovaní drtivou porážkou. Nejdříve je třeba se pořádně rozcvičit, k čemuž slouží trénink a výzvy.

              V tréninku máte na výběr ze čtyř režimů. Buď si postavíte doprostřed stolu zeď a hrajete sami se sebou, stojíte u prázdného stolu a trénujete si podání, za pomocí vrhače míčků si zkoušíte odrážení, případně s AI trénujete zahřívací hru nanečisto (což je vskutku mnohem méně frustrující, než prohrát 11:0).

Další možností procvičení jsou tzv. challenge, kde si můžete zahrát v USA notoricky známý Beer pong především z teenagerských večírků, popřípadě režim Bullseye, kdy se trefujete do vyznačených míst na stole. Střed je samozřejmě za maximum bodů, ale málokdy se Vám podaří ho neminout.

Jakmile máte dostatek zkušeností, můžete se vrhnout do boje. Buď zvolíte tu, z mého pohledu složitější variantu, a necháte si nakopat pozadí od AI, nebo půjdete do varianty člověk vs. člověk.

V tomto případě si zahrajete s jedním ze svých přátel nebo půjdete do hry s náhodným soupeřem. V tu ránu se teleportujete ze zaplivané milionářské terasy na luxusní vesmírnou stanici s výhledem do vesmíru, kde na Vás z druhé strany kouká hlava se dvěma pálkami. Když máte doopravdy štěstí, narazíte na soupeře, který je slabší nebo stejně dobrý jako vy. Díky helmě s ním můžete komunikovat, což rozhodně je přidaná hodnota HTC Vive.  A když nemáte náladu mluvit, postačí gesta s ovladači, popř. nevěřícně pokroutíte hlavou, jak se vám to podání nepovedlo.

Titul Paddle up je zejména v multiplayeru extrémně zábavný a návykový. Po deseti minutách tréninku jdete rovnou na věc a budete schopni v něm strávit celou hodinu hraní. Obzvlášť, když interagujete se soupeřem. Tuto hru můžeme rozhodně všemi deseti doporučit. Jakmile si zvyknete na složitější ovládání (fyziku pálky), pak se od hry neodtrhnete a budete chtít víc.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář