Nabízené VR zážitky

Nvidia VR Funhouse

Nvidia VR Funhouse

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Super

Nvidia VR Funhouse

              Zažijte na vlastní kůži kouzlo klasických atrakcí amerických poutí a sáhněte si až na samotné dno svých zručností v této zábavné pouťové aplikaci stvořené samotnou Nvidií.

              I výrobce předních čipů grafických karet se rozhodl vytvořit svou VR aplikaci k nejlepšímu prezentování VR grafiky a možností virtuální reality vůbec. Svůj projekt pojal vcelku netradičně, a tak nám nabídl devět klasických amerických pouťových atrakcí, které budete znát zejména z různých zahraničních filmů a seriálů.

              Po spuštění aplikace se nacházíte v první obrazovce, kde se s hrou můžete sžít a vyzkoušet si její fyziku. Za tím účelem máte před sebou dvě palice, fotbalové míče a tenisáky. Poté, co sestřelíte (nebo nesestřelíte) pár vystavených rekvizit, jste rozhodně připraveni tímto technologickým demem proběhnout. Pojďme si tedy představit všech devět herních obrazovek, ve kterých jde o jediné: V určitém časovém úseku dosáhnout největšího skóre.

              V první atrakci máte za úkol pálit vodními pistolkami s podivnou zelenou kapalinou do úst sošek klaunů, díky čemuž se nad nimi plní balónky. Jakmile rupnou a klauny polijí, máte bod. Aby to nebylo málo, pistolky mají omezenou kapacitu a po jejich vyčerpání musíte chvilku počkat, než se znovu naplní.

              Druhou atrakcí je lukostřelba. Ta rozhodně v takové aplikaci nesmí chybět. Vašim úkolem je v časovém limitu sestřelit ohnivým šípem co nejvíce stacionárních či pohyblivých terčů. Pohyblivé mají samozřejmě jinou bodovou hodnotu.

              Ve třetí atrakci jste opatřeni dvěma meči a musíte zničit co možná nejrychleji největší počet balónků, které se nafukují všude kolem Vás. Po jejich rozmetání z nich létají barevné papírky.

              Pořadové číslo čtyři si vysloužila klasická atrakce basketbal. V časovém limitu musíte naházet co nejvíce košů, které se proměňují na body.

              Pátá atrakce je o tom se s nalepovacími gumovými chobotnicemi trefit do středu terče. Fór je v tom, že když se Vám občas chobotnička nepřilepí, ztratíte nabyté body. Musím říci, že mě ze všech atrakcí tato oslovila asi nejvíce, jelikož gumovou chobotnici můžete uchopit do obou rukou a různě jí natahovat. Dokonce jí můžete střílet podobně jako gumičky. Prostě super. S chobotničkami jsem si hrál i po uplynutí časového limitu.

              Další disciplína nese název sejmi krtka. Tady nemusím moc dlouho napovídat, tuhle US klasiku zná snad úplně každý. Dřevěnou palicí musíte sejmout krtky, kteří lezou z děr. Čím více jich sejmete, tím více skórujete.

              V sedmé disciplíně si krapet zaboxujete. Ovladače se změní na boxovací rukavice a směrem k Vám ze všech stran jezdí krtci tentokrát na pružinách. Vašim úkolem je dávat jim rány, ať zajedou zpět.

              Předposlední aplikace je o střelbě z revolveru do stacionárních a pohyblivých porcelánových terčů. Tady není třeba to dále rozvádět, na střelnici byl snad každý z nás, není pouze americkou doménou.

              Poslední atrakcí je opět střílení, ale trochu jinak. V půlkruhu před Vámi jezdí dělo, které vystřeluje porcelánové talíře a vázy. Musíte samozřejmě rozstřílet vše, co letí vašim směrem, což není se zvyšující se frekvencí vystřelovaných věcí zrovna jednoduché.

              Nvidia VR Funhouse je celkem príma technologické demo s líbivou grafikou, které zejména novým nadšencům do Virtuální Reality předvede, co všechno tato technologie budoucnosti v dnešní době nabízí. Přesto se ale jedná o pár pouťových atrakcí, blahem z toho skákat nebudete. V našem portfoliu jsou i lepší hry. Na druhou stranu pokud příjdete poprvé a dáte tomuto demu deset minut, rozhodně neprohloupíte. 


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář