Nabízené VR zážitky

Kitten Cannon

Kitten Cannon

05.12.2016

Grafika Ujde
Hratelnost Super
Zážitek Ujde

Už jste si někdy s kámošema na pařbě dali LSD a zapili ho lahví bechera během přikuřování kvalitní travky? Tihle vývojáři určitě ano, protože nikdo zcela střízlivý by nebyl schopný vymyslet, natožpak naprogramovat takovou šílenost.

              Jak jinak si vysvětlit tento vývojářský počin. Absolutně střízlivý člověk by podobně bláznivý nápad ani dostat nemohl.  Hra Vás umístí na travnatou plošinu s hradbou kdesi ve vesmíru. Na travnatém plácku vidíte podivně vypadající stromy, sem tam nějaký ten bodlák. Před sebou máte dělo, kolem nějž se válejí růžová koťata, zřejmě jacísi kříženci koček a lumíků krmení semtexem, které jen tak stojí, ležérně kývou ocáskem a pokud je zvednete a hodíte na zem, zůstanou s nataženými tlapkami ležet nehybně na zemi. Okolo Vás obíhají podivně vzhlížející planety a obloha se hemží graficky hezky zpracovanými koňmi. 

              Vašim úkolem je tato koťata ládovat do připraveného děla a koně sestřelovat. Vždy, když se Vám podaří koně zasáhnout, nastane poměrně zdařile zpracovaná exploze. Až na ten detail, že jste právě kotětem sestřelili koně. Nedostatkem koťat trpět nebudete, když jich použijete víc, spawnou se koťata nová, stejně ležérní, jako ta původní.

              V momentě, kdy hru odstartujete, máte 60 sekund na nahrání co nejvyššího skóre. S časovým limitem se spustí minutu trvající hudba, která Vám naznačí, že limit doběhl. Nejvyšší skóre se pak propisuje na tabuli vedle děla. Sestřelování lichokopytníků rozhodně není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Chce to každopádně trochu toho cviku.

              Pokud máte přítelkyni, která nesnáší koně snad ještě víc, než kočky, můžete si s ní přijít zasoutěžit v této šílené parodii na shoot´em up hry. Pokud je naopak milovnicí koček, ani se jí o tomto titulu nezmiňujte, nechcete-li mít týden tichou domácnost.

Z mého pohledu je celý titul zábavou tak na deset minut, ale kdo ví, třeba se najdou i tací, kteří nebudou chtít hrát nic jiného.  Každopádně když si jí na chvilku zkusíte, aspoň poznáte tu druhou, méně věrnou, zato vtipnou stránku technologie virtuální reality.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář