Nabízené VR zážitky

Island 359

Island 359

05.12.2016

Grafika Super
Hratelnost Super
Zážitek Super

Přijďte si k nám zastřílet na ostrov, který jako by vypadl z filmu Jurský park, potěší tedy zejména fanoušky pravěkých ještěrů. Vaším úkolem je ulovit co nejvíce dinosaurů.

              Tak trochu jiná střílečka. Na VR už jich existují mraky, tahle se však liší zejména v typu soupeřů, jimiž jsou prozatím tři druhy dinosaurů. Nejprve potkáte malé otravné Compsognathy,  kterými je celý ostrov doslova posetý. V menším počtu narazíte na Velociraptory, a sem tam objevíte taky XXL dravce zvaného Allosaurus. Více nepřátel čekat zatím nemůžete, snad přibydou časem.

              Hra je prozatím stále ve vývoji v tzv. Early Access režimu, na obsah tedy zatím příliš bohatá není, ale vzhledem ke složení týmu programátorů se dá předpokládat, že se do budoucna dočkáme notných vylepšení. Na hře pracují dva vývojáři, kteří opustili Phosphor games – firmu, která vyvinula u nás velmi populární zombie shooter akci Brookhaven experiment, a jeden programátor ze Square Enixu.

              Začínáte v jakémsi tréninkovém kempu, kde Vám jsou vysvětleny veškeré herní mechanismy.  Consumables, tedy munici a zdraví berete tím způsobem, že si je dáte na hrudník a pokud máte více zbraní, než můžete držet v rukou, k dispozici máte batoh, který vytáhnete ze zad zpoza ramen.

V současné době jsou k dispozici tři typy střelných zbraní. Pistole, revolver a Uzi. Nejčastěji využívanou zbraní je klasická pistole. V průběhu hry Vám po zabití určitého počtu nepřátel padají bedny s lootem, které, krom dalších zbraní, nábojů a zdraví ukrývají také upgrady v podobě tlumičů, hledí a laserových zaměrovačů.

Hra začíná v momentě, kdy vejdete do vrtulníku a vyberete si misi (v současné době jedinou). Pokud by se Vám udělalo během letu nevolno nebo prostě chcete animaci přeskočit, vezmete do obou rukou plechový kyblík na blití (nenechte se prosím hrou příliš unést, jde skutečně o kýbl pouze virtuální) a dáte si ho k obličeji. Kdyby bylo nejhůř, rádi Vám zapůjčíme skutečný, úklid ale není v ceně herního času.

Celá hra je pak o tom sejmout největší počet dinosaurů, nasbírat nejvíce lootu a na tom základě se Vám pak po opuštění ostrova spočítá skóre. To je největší Achillovou patou této hry, jelikož po chvilce tento styl hry začíná být silně repetetivní. U hry tak nevydržíte déle než dvacet minut, aby nezačala nudit. Nutno ale říci, že těch dvacet minut si náležitě užijete. Skóre se Vám spočítá v momentě, kdy doběhnete zpátky k vrtulníku a odletíte zpět do tréninkového kempu.

Pozitivní na hře je pohyb po mapě, který nevyvolává nevolnost. Po mapě se teleportujete a pozici teleportu udáváte pohledem. Staminu nemáte neomezenou, což občas značně zkomplikuje útěk od bandy nenažraných ještěrů a je také plusem této hry, jelikož jde čas od času o adrenalinový zážitek.

Tuto akci lze rozhodně doporučit ke krátkému vyzkoušení. Ostrov na Vás udělá dojem, dinosauři vypadají vcelku věrně a krátké lovení dinosaurů občas příjde určitě vhod.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář