Nabízené VR zážitky

Hover Junkers

Hover Junkers

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Super
Zážitek Super

Hover Junkers

              Kdo by nestál o deathmatch na létajících obrněných vznášedlech v různých prostředích. Staňte se futuristickým kovbojem a sejměte všechny své nepřátelé.

              Jste kovbojem budoucnosti vlastnící, jako pomalu každý v této době, futuristicky nepůsobící vznášedlo, které si každý může vybrat stejně, jako svou postavu. Z mnohých budu jmenovat například autobus nebo rybářský člun.

              Pro začátek si určitě pusťte video tutoriál, díky kterému získáte rychlý přehled. Vysvětlí vám totiž jednotlivé funkce hry. Pojďme se na ně podívat blíže.

              Je na vás, v jaké ruce budete držet multifunkční zbraň a v jaké klasickou střelnou zbraň. Výběr se Vám zpřístupní stiskem tlačítka menu na každém z ovladačů. Leváci obvykle multifunkci drží v levé ruce a střelnou zbraň v pravé. Levou rukou tedy můžete přemísťovat předměty, ze kterých na své kocábce stavíte bariéry, a krom toho můžete po zasunutí zbraně do určeného panelu svou loď ovládat. Směr určujete tím, kde stojíte a plyn ovládáte levým triggerem. Pravou ruku pak používáte k likvidaci nepřátel. Zbraně musíte po vystřílení přebíjet. To provádíte pravým touchpadem. Obzvláště zajímavý mechanismus je u revolveru, ze kterého náboje vysypete a palcem musíte rotovat po touchpadu, abyste bubínek opět naplnili. Pak uděláte škubající pohyb do prava, čímž bubínek zajistíte v revolveru.

              Ještě, než se pustíte do multiplayerových bitev, je rozumné rozcvičit se ve střelbě na střelnici. Získáte tak povědomí o použitelných zbraní, jejich přebíjení a následně si vaše favority můžete naházet do inventáře. Nutno totiž zmínit, že ve hře můžete používat jen ty zbraně, které si předem zvolíte.

              Teď k samotné hře. Jezdíte po poušti (popř. v jiném vybraném prostředí) a hledáte hráče znepřáteleného týmu, které musíte likvidovat.  Sem tam najdete plechovou krabici, ze které můžete vytáhnout další harampádi, které vám poslouží jako bariéra. Čím více se obsahem z vrakoviště obrníte, tím složitějším terčem jste pro své protihráče.

              Čím déle hru hrajete, tím více se budete zlepšovat v ovládání vznášedla a následné likvidaci protivníků. Otázkou tedy zůstává, zda byste o této hře měli přemýšlet, pokud nás plánujete navštívit poprvé.

              Hra má však jednu zásadní nevýhodu. Vývojáři jí od začátku prodeje nezlevnili a hráčská základna lehce upadá. Díky tomu hra není hra tolik hraná jako dřív a vzhledem k její ceně noví hráči přibývají pouze sporadicky. Může se vám tak bohužel stát, že ze simulátoru zajímavého deathmatchového klání je simulátor čekání na server, s následným odpojením. Pokud se vám však podaří trefit do chvíle, kdy je ve hře dostatečné množství ostatních hráčů, máte o zábavu postaráno.

              Hover Junkers jsou definitivně tím lepším, co headset HTC Vive nabízí. Zajezdíte si na futuristických vozítkách, zastřílíte si po oponentech, budete se krčit v rohu a modlit se, ať za zády nemáte slabé místo, skrz které by vás soupeř nesestřelil. To vše je oblečené do líbivého kabátku. Dokud však vývojáři nezmění svou strategii prodeje, bude Vám hrozit, že se víc načekáte, než si zahrajete.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář