Nabízené VR zážitky

Fancy Skiing VR

Fancy Skiing VR

14.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Super

Fancy Skiing VR

              Důkazem o tom, že nejen akční a grafikou ohromující hry a aplikace mohou být zábavné, je tento arkádový simulátor downhillového lyžování. Projeďte se na lyžích a pokochejte se hezkou zimní krajinou.

              Vzpomínáte na to první ráno po příjezdu na hory a prokaleném večeru? Hlava vás bolí, šoupnete do sebe dva brufeny, po dvaceti minutách po bolesti hlavy ani stopa a vy vyrážíte na sjezdovku. Kopnete tam dva, tři svařáky a na doporučení kamarádů, abyste nelezli na tu sjezdovku s černou cedulí, pod kterou je nápis vstup na vlastní nebezpečí a lebka se zkříženými hnáty,  házíte bobek. Po pár odrazech hůlkami vám hlavou proběhne myšlenka, že možná měli pravdu. Ale už není cesty zpět.

              A tak si to fičíte střemhlav z kopce se sklonem o něco maličko více jak 50 stupňů. Kolem vás se míhají rozmazané šmouhy představující stromečky, skály a jelínky, kteří vůbec nechápou, co to kolem nich sviští. Vaší jedinou myšlenkou se stává nějak tu hrůzu přežít.

              Ovládání hry je poměrně snadné. Vaše ovladače představují hůlky, kterými se odrážíte a tak zrychlujete. Zatáčíte náklonem celého těla k jedné či druhé straně a výskok provedete tak, že ruce zvednete nad hlavu. Nám se tedy osvědčilo spíš ruce zvednout a k tomu zmáčknout triggery. Těmi také zahajujete samotnou hru. Snadné ovládání Vám krom vlastní intuice popíše i cedule s nápisem Tutorial.

              Samotný princip hry je jednoduchý. Sjíždíte nebezpečnou sjezdovku, vašim úkolem je dojet co nejdál a vyhnout se všem možným nástrahám. Těmi jsou například zmiňovaní jeleni, kteří vám občas zkříží cestu a setkají se tak s jistou smrtí. Při použití skokánku sem tam narazíte i na orla, který si vlivem vaší maličkosti způsobí otřes mozku nárazem do vaší helmy. Samozřejmě se mu můžete rychlým skrčením vyhnout. Z dalších nástrah nutno zmínit samozřejmě smrčky, padající kusy skal, skály nepochopitelně umístěné uprostřed sjezdovky a krápníky, které vás mohou trefit během průjezdu ledovou jeskyní. V případě nárazu do překážky se vám na helmě, tedy v obraze, objeví její poškození. Přesně jsme to nepočítali, ale řekněme po pěti nárazech hra končí a vy se vracíte poražen zpět na zrádný kopec.

              Celou atmosféru divokého sjezdu podtrhuje pohodová hipsterská hudba, která jakoby charakterizovala atmosféru při lyžařském sjezdu naprosto výstižně. Celkový koncept hry je jednoduchý, prostředí neměnné, vždy se jedná o ten samý downhill se stejnými prvky, ale něco vás k této hře uváže a jen tak nepustí. Sjíždět kopec je opravdu jednoduché a přitom tak zábavné. S každým neúspěchem se budete chtít posunout dál. Tahle věc každopádně za pokus stojí.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář