Nabízené VR zážitky

Crazy Saloon VR

Crazy Saloon VR

14.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Crazy Saloon VR

              Slušně vypadajicí simulátor Saloonu na divokém západě, který obsahuje pět miniher a spousty prvků, díky kterým se v saloonu starobylé Ameriky rozhodně vyblbnete.

              Crazy saloon je poměrně jednoduše, za to celkem líbivě zpracovaná hra, na počátku které se octnete v nejmenované americké hospůdce někdy koncem devatenáctého století. Hospůdka je na klasický saloon poměrně veliká a liduprázdná. Všehovšudy je zde šest postaviček, které vypadají jako pokreslené marshmallows a pouze kůň a uvnitř pobíhající slepice svým vzhledem z tohoto stereotypu vybočují.

              U většiny z těchto postaviček se můžete zastavit a zahrát si jednu z miniher. Pokud se vám nechce postavičky obcházet, můžete si libovolným menu buttonem vyvolat nabídku a vybrat si hru dle své libosti ovladačem druhé ruky.  Hra nabízí výběr z pěti miniher a free modu. Free mode je tentýž mód, ve kterém začínáte. Můžete si saloon projít, brát věci a dělat s nimi psí kusy. Například vezmete dvě pušky nad piánem a celou hospůdku rozstřílíte. Dovolíme si doporučit střelit do nenápadného kosmonauta, jednu, dvě, tři rány. Vlastně si pořádně zastřílejte do všeho, co uvidíte. Nábojů máte neomezeně, takže proč to nezkusit. Když už v tom budete, na baru je jedna skrytá minihra, která se řeší též střílením.

              V první z pětice miniher si zahrajete na hospodského. V ní můžete vydělat herní peníze na ostatní minihry. Jedná se o celkem jednoduchý princip. Postavičky postupně přicházejí a objednávají si pití. Máte k dispozici určitý set skleniček, který během hry používáte. Jakmile postavičku obsloužíte, zaplatí a odchází. Když náhodou odchází bez placení, rozezní se zlověstná hudba, chopíte se revolveru a v případě, že zloducha trefíte, vyděláte pět dolarů. Musíte si ale dát bacha, abyste nesejmuli slepici nebo jiného návštěvníka. Tím byste naopak o pět dolarů přišli. Lidský život tou dobou evidentně neměl větší cenu.  

              Další v řadě jsou šipky. Jsou poměrně slušně vytvořeny, pěkně se hází do terče. Odpadá tak typický stres, kdy šipkový simulátor coby minihra v některých VR hrách spíše naštve, než pobaví. Vašim úkolem je naházet 101 bodů na co nejmenší počet šipek. V případě přešlapu se hod nezapočítává, takže pozor na to.

              Následující minihrou je střelba do létajících lahví. Ze stolku si vezmete dva revolvery a střílíte lahve, které vám hospodský nadhazuje. Musíte dát opět pozor na slepice, které vám sem tam vletí do mušky. Jejím sestřelením ukončíte hru. Jinak máte určitý počet životů znázorněný srdíčky, o které přicházíte v případě, že se lahev rozmetá o zem.

              Předposlední je střelba z praku. V jedné ruce držíte prak, ve druhé pak munici v podobě žaludů. Stojíte ve zvýšeném patře a bráníte bar před kovboji, indiány a dokonce i šerifem, kteří se rozhodli vypít vše, co jim přijde pod ruku. K dispozici máte také svíčku a tři balení dynamitu. Ten můžete použít, jakmile Vám co nejvíc poteče do bot.

              V poslední a zároveň nejulítlejší minihře si zahrajete na slepici, jejímž úkolem je vyzobat co nejvíc červíků z hlíny. Hru hrajete pouze hlavou, a to tak, že červíka chytnete a pohybem hlavy k rameni vytáhnete z hlíny. Mezitím vám nabíhá speedometer a jakmile dosáhne maxima, aktivuje se režim, kdy z hlíny vylézají desítky červíků a vy šíleně škubete hlavou, abyste jich vytahali co nejvíce (a pozorující okolí se královsky baví).

              Crazy saloon je zajímavý soubor pěti miniher vržený do prostředí Ameriky devatenáctého století. Pokud si jej zahrajete, královsky se pobavíte. Zamrzí sice absence multiplayeru, ale single player, troufnu si říct, za tu trochu zábavy stojí.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář