Nabízené VR zážitky

Air Mech Command

Air Mech Command

15.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Super

Air Mech Command

              Tento titul je pro milovníky realtime strategií ideální volba. Strategická hra vyvinutá speciálně pro Oculus Rift je kombinací plošinové střílečky ve 3D prostoru a strategických dovedností. Vžijte se do role robotického generála a ovládněte bitevní pole.

              Ve hře naplno ovládáte klíčovou jednotku připomínající transformera. Může měnit svou podobu mezi pozemním robotem a stíhačkou. V módu pozemního robota můžete likvidovat pozemní jednotky, ve formě stíhačky pak likvidujete vzdušné cíle, k čemuž můžete používat buď kulomet nebo rakety.

              Bitevní pole pozorujete shora, vzdálenost můžete libovolně zoomovat. Vlastní pohled ze stíhačky hra bohužel neumožňuje. Hra je na perfektní grafické úrovni, nevšimnete si žádných zubatých okrajů díky vyhlazování Antialiasing.

              Vývojáři se při tvorbě této hry nechali jednoznačně inspirovat stařičkou hrou Z. Začínáte s jednou základnou, vašim úkolem je obsadit všechny základny na mapě a rozdrtit nepřítele. Základny slouží k opravování vašeho vznášedla, jehož energii, stejně jako všech jednotek, svých i nepřátelských, vidíte v malém panýlku nad sebou. Na základnách dále můžete vyrábět útočné tanky, mechy, věže nebo bugginy, které vám k vítězství také dopomohou.

              Vzhledem k poměrně složitému ovládání rozhodně doporučujeme projít nejprve tutoriál, který vám vysvětlí herní principy a ovládání. Celá hra se ovládá pomocí gamepadu a bez základního zaškolení se z vás úspěšný generál prostě nikdy nestane. Po vašem zaškolení doporučujeme, než se pustíte do ostré bitvy se zkušenými lidskými soupeři, otestovat své čerstvě nabyté dovednosti v practice módu, který se hraje offline a jako čerstvému nováčkovi vám dokáže pěkně zatopit. Jakmile uspějete v boji s umělou inteligencí, čekají na vás nejnáročnější bitvy s živými protivníky. V multiplayeru si můžete zvolit mezi PvP módem, což je hráč proti hráči. Pokud si dostatečně nevěříte, pusťte se raději do kooperačního režimu se zkušenějšími kolegy online.

              Hra Airmech command rozhodně není snadnou hrou, doporučujeme jí tedy zkušenějším stratégům. I přesto, že můžete drtit protivníky jako jednotlivec, díky podpůrným jednotkám bude mít váš soupeř výraznou převahu. Bez strategických prvků si tak jednoduše neškrtnete.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář