Nabízené VR zážitky

Accounting

Accounting

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Super
Zážitek Maximální nářez!

Accounting

              Tato šílená hra Vás zavede do ještě šílenějšího, za to nádherně zpracovaného světatěžícího z humoru Ricka a Mortyho. Kdo je zdatným angličtinářem, nemusí ani příliš znát tento kreslený seriál a hru si maximálně užije.

             

              Na začátku se objevíte v kanceláři, kde vás po stisknutí intercomu vás neustále se hádající průvodci celou hrou navádějí k tomu, co máte udělat. Píše se totiž budoucnost, vy jste nově zaměstnán jako účetní a účetnictví se v této době řeší přes brýle s virtuální realitou. Poté, co zapnete program a nasadíte si VR brýle, se ale něco strašlivě zvrtne.

              Objevíte se na paloučku, kde na Vás řve podivný bílý mužík ať odtamtud sakra (slušně řečeno) vypadnete, že je to jeho domov a že tam nemáte co dělat. Vaše brýle však nefungují, musíte si tedy  „půjčit“ baterii z jeho přístroje, který reguluje klima jeho obydlí.

              Po opětovném nasazení brýlí se teleportujete do dungeonu ke králi světa virtuální reality. Je velice rád, že vás vidí, pozve vás na pokec a požádá o pomoc při úklidu. V dobré vůli mu chcete podat nůž, trochu se to ale nepovede a díky vaší nešikovnosti ho rozpáráte od hlavy až k patě. V tom Vám zavolají hoši z účetního oddělení a mají obrovský strach o krále virtuální reality. Bohužel si s ním už po telefonu nepokecají.

Po vyjmutí VR headsetu z jeho vnitřností se zjevíte uvnitř jeho těla, kde na vás mluví dvě lebky připevněné na xylofonu postaveného z kostí. Touží, abyste si s nimi pomocí kostí pohráli a ukojili tak jejich sexuální pudy. Během toho toužebně sténají.

Poté, co vás hra s lebkami přestane bavit a své dílo dokončíte ústní vodou, se ocitnete před soudem, kde jste za své odporné činy (vloupání se k podivnému pařezovému mužíčkovi a zejména vraždu krále virtuální reality) souzeni nejvyšším soudcem. Poté, co zahodíte pár ze svých mrňávých obhájců Vás odsoudí k trestu smrti a po vložení hlavy do gilotiny je rozsudek vykonán.

              Najednou se objevíte v hořícím světě lesního mužíka,  od kterého jste si „vypůjčili“ baterii zklimaregulátoru. Sprostě na vás řve a poté, co se vám podaří nešťastnou náhodou zapálit bombu, která vybouchne, celá hra končí.

              Objevíte se zpátky v kanclu, kde vám všichni děkují za hraní.O vývoji a poděkování se dočtete postupným otáčením tabule na fixky. Po nalezení revolveru a dokončením díla výstřelem barevných papírků do hlavy hra končí.

              Accounting je velmi vtipně pojatá, graficky nádherně zpracovaná patnáctiminutová jednohubka, kterou slupnete jedním soustem. Nejde zde o extrémní hratelnost, ač hra oplývá zajímavými nápady a možností interakce s prostředím, největší peckou je zde prostředí, tuny sprostých slov a zvrácený humor ve stylu Rick & Morty.  Tuto hru vám za náš tým můžeme vřele doporučit.


             

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář