Nabízené VR zážitky

The Gallery episode 1: Call of the starseed

The Gallery episode 1: Call of the starseed

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

The Gallery episode 1: Call of the starseed

              Pokud chodíte do naší herny pravidelně nebo si chcete vychutnat opravdový stoprocentní zážitek z virtuální reality, tuhle fantastickou sci-fi adventuru musíte rozhodně vyzkoušet.

              Hlavní postavou této hry je dívka jménem Alex, která se vydala po stopách svého ztraceného dvojčete jménem Elsie. Za zády máte ruksak, ve kterém nemáte nic, než podivný kus artefaktu, baterku, Talkman od firmy Tony a audio kazetu, která Vás dovede na překrásný ostrov zahalený stínem tajuplna. Čím intenzivněji se snažíte sestru najít, tím více audiokazet rozkrývající celý její záhadný příběh nacházíte.

              Call of the starseed je neskutečně fantastickou podívanou, která ve Vás zanechá hluboký zážitek. První, co po úvodním pětiminutovém tutoriálu spatříte, je nádherná grafika opuštěného ostrova, na kterém je spousta věcí, se kterými můžete interagovat. Pohybujete se klasicky pomocí teleportu a zpoza zad můžete kdykoliv vytáhnout ruksak, do kterého ukládáte určité nalezené předměty. Užitečné jsou ty, co Vám po uchopení zůstanou v ruce.

              Čím hlouběji se do hry a rozkrývání zmizení vaší sestry ponořujete, tím více vás hra vtáhne a uchvátí svým prostředím a atmosférou. Bohužel, začátek je poněkud frustrující, snadno se Vám, kteří hru neznáte, může stát, že se zaseknete v první lokaci a nebudete vědět jak dál. Abyste tedy neztráceli čas a hru si mohli užít od začátku až do konce, dovolíme si zveřejnit menší  spoiler na konci článku. Hardcore hráči adventur zdatní v anglickém jazyce jej samozřejmě číst nemusí a mohou potrápit své mozkové závity.

              Téměř celou hrou Vás poté provází samotou poznamenaný, lehce šílený profesor, který se na tomto opuštěném ostrově zabydlel. Jde z něho sice strach, ale ve finále je naprosto neškodný. Krom začátečního a závěrečného puzzle (které je na rozdíl od začátečního evidentní, jen řešení zabere chvilku času) jsou zde méně náročné úkoly, které během chvíle zvládne každý. Průchod je tedy poměrně hladký a Vy se můžete kochat prostředím a příběhem až do naprostého Sci-Fi finále, které ve Vás zanechá hluboké zážitky ještě dlouho po opuštění naší herny. Průchod celou hrou by Vám neměl zabrat více než dvě hodiny herního času.

Tři hvězdy jsou v našem hodnocení maximum, ale vzhledem k tomu, jaký na nás hra zanechala dojem, musíme udělit čtyři hvězdy za herní zážitek. Jedná se o jeden z nejlepších titulů, který si u nás můžete vyzkoušet.


              !! SPOILER ALERT !!

              Abyste se zbytečně nezasekli hned na začátku, běžte do jeskyně a najděte decentně ukrytou plechovou bednu s pistolí na světlice. Nasbírejte munici a postupně střelte do zvonů v takovém pořadí, aby maják začal svítit do nitra vraku lodi. Díky tomu zde objevíte kliku, kterou otevřete kovové mříže vedoucí do stok, kde začíná to pravé dobrodružství.

              !! END OF SPOILER ALERT !!

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář