Nabízené VR zážitky

The Divergent Series: Allegiant VR

The Divergent Series: Allegiant VR

15.01.2017

Grafika Ujde
Hratelnost Ujde
Zážitek Ujde

The Divergent Series: Allegiant VR

              V této ukázce hry na motivy filmu Divergence jste nováčkem týmu odpadlíků. Vašim úkolem je sestřelovat útočné drony kolem bugginy, ve které se se zbytkem posádky nacházíte.

              Hratelná část vychází bohužel přibližně na dvě minuty, zbytek je čistě o rozhovorech hlavních hrdinů a kochání se okolím. Sem tam zažijete sice nějakou interakci, ale bohužel jí není příliš. Hratelná sekce je jen na pár okamžiků a spočívá v sestřelování dronů, které útočí na Vaší bugginu. Celé toto demo je tak spíše promo k filmu a zaměřené zejména na fandy této filmové série.

             

              A ti si skutečně přijdou na své. Chlapci s uhrovatým obličejem jistě ucítí známé pnutí v jeanech, když se Tris předkloní k ovládacímu panelu. Nejedno děvče ucítí motýlky v pupíku ve chvíli, kdy bude stát na dosah od charismatického týpka, kterému říkají Čtyřka. Oproti tomu Caleb vypadá jako totální puboš, který zatáhl odpolední vyučování a odskočil si pomoct kamarádům.

              Postavy jsou vytvořené hezky, tedy v rámci možností programátorů. Rozhodně si mohli vyhrát lépe. Nevyhnete se ale tomu pokušení se jich dotknout.  Zmocní se vás taky chuť prohlédnout si za jízdy otevřenými dveřmi okolí, dejte ale pozor, abyste z vozu nevypadli! Prostředí působí přirozeně, že budete mít trochu strach se vyklonit ven. Ač je atmosféra velmi povedená a svět snadno uvěřitelný, kvůli nicotné interakci tento titul spíše nedoporučujeme. Průchod touto „ukázkou“ Vám zabere přibližně 10 minut a je to fakt nuda. Pokud tedy nepatříte do skupiny adolescentů, kteří na celou sérii koukají slintajíc každý víkend, tak se téhle záležitosti raději vyvarujte.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář