Nabízené VR zážitky

Space Bit Attack

Space Bit Attack

15.01.2017

Grafika Ujde
Hratelnost Super
Zážitek Ujde

Space Bit Attack

            Píšou se osmdesátá léta a vy jste si po škole, jako každý den, vyrazili do své oblíbené arcade herny zlomit rekord svého spolužáka ve hře Space Invaders. Příjdete k automatu, vhodíte minci, najednou vidíte záblesk a netušíte, co se děje. Jste teleportováni skrz dimenze a než se nadějete, ocitnete se ve vesmíru uvnitř lodi, která je schovaná za barikádami. Před ssebou vidíte známá monstra a pomalu si začínáte uvědomovat, co se stalo. Pohltila Vás stará známá videohra.

            Space invaders asi netřeba dlouze představovat. Je to klasika z osmdesátých let, kde ovládáte vesmírnou loď za barikádami střílející po pixelových nepřátelech představujících mimozemšťany. Nyní si tuto klasiku můžete vychutnat jako nikdy dřív díky novým technologiím a HTC Vive.

            Grafika odpovídá klasice, vzhled celé hry je v osmibitovém duchu. Pohybem hlavy ovládáte vesmírnou loď, se kterou můžete nahoru, dolů, vlevo i v pravo. Každým z ovladačů ovládáte jeden kanón a snažíte se vystřílet jednotlivé vlny nepřátel dřív, než se k Vám dostanou. Krom toho, že se neustále přibližují, po Vás střílí zpět, čemuž se musíte vyhýbat.

            Na hře jsou jen dvě věci, které trochu zamrzí. Slabá kadence kanónů, nedá se střílet příliš rychle za sebou a druhou věcí je nezvyklé ovládání, na které si budete chvíli zvykat. Ač se jedná o průměrnou hru, rozhodně to stojí za zkoušku. Obzvlášť starší generace si nostalgicky zavzpomíná na oblíbenou klasiku ze začátků domácích PC x86.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář