Nabízené VR zážitky

Into the Dead

Into the Dead

15.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Super
Zážitek Super

Into the Dead

            Uprostřed temné noci se Váš klidný let vrtulníkem změnil v noční můru. Vrtulníku se porouchá řízení a vy letíte střemhlav k zemi. Dopad helikoptéry Vás na okamžik omráčil. Otevíráte oči a před ssebou vidíte hořící vrak Vaší helikoptéry. Děkujete bohu, že jste tuto katastrofu přežil. Děkujete celou jednu vteřinu. V té další si uvedomujete, že byste při nehodě raději zahynuli. Při rozhlédnutí po okolí nevidíte nic než pole a směrem k Vám se stahují živé mrtvoly, které přilákal hluk výbuchu z širokého okolí. Máte pouze jedinou možnost. Utíkat.

            Asi tak by se dal shrnout příběh této arkádové Zombie Run hry vytvořené pro VR helmu Oculus Rift. Možná jí znáte z mobilních platforem, kde jsou hry na tento způsob poměrně populární.

           

            Vaše postava automaticky běží směrem vpřed a vy ovládáte pomocí levého kloboučku gamepadu pouze úhyby vlevo a vpravo. Cestou se snažíte vybírat bedny se zbraněmi, mezi nimiž nechybí například brokovnice nebo motorová pila, které Vám ve zběsilém úprku mohou pomoci. Aiming je vyřešen pomocí motion trackingu helmy. Jakým směrem se podíváte, tam střílíte. Vašim úkolem je doběhnout co možná nejdál, přičemž se Vám v horní části HUDu ukazuje, kolik metrů jste uběhli a jaký je dosavadní nepřekonaný rekord.

            V jednotlivých Runech získáváte zlaťáky a achievementy, pomocí kterých můžete aktivovat různé startovní boostery a odemykat další zbraně, které během probíhání světem nemrtvých v bednách sbíráte. Začínat tak můžete třeba o 1500 metrů dál nebo s Vámi může běžet pes – nejlepší přítel člověka (v této hře to platí obzvlášť), který Vám pomůže zombie likvidovat. Obzvlášť adrenalinovým zážitkem je běh v kukuřičném poli, kde pořádně nevidíte, z jaké strany na Vás kdo vyskočí.

            Hra je svým pojetím poměrně jednoduchá a graficky nepříliš dobře propracovaná, rozhodně ale umí na dlouhou dobu zabavit a gore efekty také nejsou na nejhorší úrovni. Rozhodně můžeme doporučit vyzkoušení tohoto titulu.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář