Nabízené VR zážitky

InMind VR

InMind VR

15.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Super
Zážitek Super

InMind VR

              InMind je defakto předchůdce hry InCell. Jedná se o krátké demo, jehož průchod Vám nezabere více než pět minut. Ačkoli je gameplay velmi krátký, po vizuální stránce dokáže opravdu unést.

              V této hře se poprvé objevuje počítač TMEAR07 s ženským hlasem, jehož úkolem je provést vás lidským mozkem (a tímto krátkým demem), ve kterém se nachází vadné neurony. Ty poznáte tak, že narozdíl od zdravých jsou červené barvy. Nacházíte se v jakémsi hudu, ve kterém projíždíte skrz neuronovou síť a Vaším úkolem, jak již správně tušíte, je vadné neurony vyléčit, čehož dosáhnete pouhým zhruba třívteřinovým pohledem. Na základě toho počítač vyšle paprsek, který neurony uzdraví.

              Po vizuální stránce se mi tato hra líbí o něco víc než její nástupce InCell. Pohled na vnitřní neuronovou síť je opravdu uchvacující. Její velikou nevýhodou je ale její nepropracovanost po herní stránce. Absolvujete tedy jeden průjezd nervovou soustavou, po kterém následuje upoutávka na InMind. 

              Hru ovládáte pouze hlavou. Spustí se souhlasným kývnutím vpřed, poté s vámi HUD projíždí skrz nervovou síť a vy pouze skrz zaměřovač koukáte na vadné neurony. Kvůli vizuálnímu zážitku rozhodně stojí za to investovat pět minut času do této hry.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář