Nabízené VR zážitky

InCell VR

InCell VR

15.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Super

InCell VR

              Kvůli horské dráze a pocitu adrenalinu a nevolnosti zároveň už nemusíte chodit na Matějskou pouť. Stačí zajít k nám do mikro herny a vychutnat si luxusní záležitost InCell VR, která Vám zamotá hlavu a slabším povahám i zacvičí s žaludkem.

              Jedná se ve své podstatě o arkádovou závodní hru v mikrosvětě, ve kterém trať  představuje obnovená lidská buňka. Píše se rok 2134 a lidstvo to opravdu z hlediska zdravotních věd dotáhlo k dokonalosti. Jste jakýmsi doktorem budoucnosti a Vaším úkolem je dostat se do středu buňky dříve, než to zvládnou zákeřné viry, které Vám jsou v patách.  Vaším parťákem, respektive sexy hlasem, který Vám stále kecá do práce, je počítač s dívčím hlasem - TMEAR07.

              Pokuste se na ní zapůsobit, abyste pomocí této simulace zpřístupnili lidstvu nové technologie léčení. Nicméně TMEAR07 v úspěch příliš nevěří, jelikož je přesvědčená o tom, že lidi jsou jednoduchá stvoření neschopná logického úsudku (narozdíl od její počítačové geniální mysli).

              Hru ovládáte pouze nakláněním hlavy. Vašimi kamarády jsou bílá a zelená, nepřítelem červená. Že nechápete? Projeďte se, a pochopíte.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář