Nabízené VR zážitky

Eve: Valkyrie

Eve: Valkyrie

15.01.2017

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Eve: Valkyrie

              Vychutnejte si ve virtuální realitě dobrodružství, ze kterého se tají dech. Eve: Valkyrie je vesmírným simulátorem bitevní lodi, ve které bráníte svou mateřskou loď před útokem vesmírných pirátů.

              První, co vás na hře uchvátí, je kouzlo nekonečného vesmírů. Prolétnete se mezi asteroidy, spatříte Slunce a planety, budete okouzleni. Vzhledem k tomu, že jde o vysokorozpočtovou hru, na které studio pracovalo dlouhé měsíce, vypadá graficky naprosto profesionálně a po této stránce jí není co vytknout. Ať už jde o vzhled kokpitu, samotného vesmíru, vesmírných lodí či asteroidů, vše vypadá natolik uvěřitelně, že ztratíte pojem o skutečném světě a budete celý herní čas žít v alternativním světě. Ne nadarmo se o této hře říká, že je jedním z nejlépe graficky vypadajících titulů pro virtuální realitu.

Pokud začnete tutoriálem, vysvětlí vám základní herní mechaniky. Naučíte se akcelerovat, brzdit, natáčet svůj válečný stroj do stran, zaměřovat a přepínat se mezi jednolivými nepřáteli, využívat rušičku nepřátelských raket, které se vás budou snažit zasáhnout.

              Po tutoriálu jste připraveni na tu pravou válku s vesmírnými piráty. K tomu slouží mód recall. Hrajete za klon sebe sama, jste mrtvým vojákem, jehož vzpomínky jsou nahrány do klonu sebe sama. V recall módu prožíváte bitvy, které už jste jednou prožili. Survival režim je bitva v jednotlivých vlnách. Čím více jich zdoláte a čím více nepřátel zabijete, tím větší skóre nahrajete.

              Multiplayer je nejzajímavější složkou hry. Hraje se v pěti možných prostředích. Vybrat si můžete z team deathmatche, což je souboj dvou týmů po osmi hráčích. V módu control máte za úkol zabrat co během bitvy co nejvíce předem daných pozic. V carrier assaultu pak musíte zlikvidovat předem danný obvod, abyste deaktivovali štíty nepřátelské mateřské lodi. Jakmile se Vám toto podaří, musíte nepřátelskou mateřskou loď zlikvidovat.

              Během hraní a postupného plnění misí získáváte peníze a zkušenosti, za které nám můžete vesmírné lodě všech možných typů upgradovat. Hra bohužel obsahuje mikrotransakce, díky kterým se sice dá odemknout vše světelnou rychlostí, což ovšem stojí skutečné peníze. Herní peníze se šetří velmi dlouho, během jedné hodiny hraní tak příliš věcí bohužel neodemknete.

              Hra se ovládá pomocí gamepadu a nutno říct, že se slabším povahám při otočkách o 360 stupňů může udělat špatně. Musíte tedy létat střídmě a čas od času zhluboka dýchat. Po srovnání letu ale pocit nevolnosti pozvolna přejde. Pro milovníky vesmírných a letadlových simulátorů je tato hra jasnou, často vyhledávanou volbou. U nás si jí můžete zahrát na headsetu Oculus Rift pomocí gamepadu. 

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář