Nabízené VR zážitky

Eve: Gunjack

Eve: Gunjack

05.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Eve: Gunjack

              Tato hra je odnoží velmi populární vesmírné střílečky Eve: Valkyrie. Vašim úkolem bude ubránit svou vesmírnou loď před nálety nepřátel.

              Hra nabízí vizuální a herní zážitek první třídy. Přesně takhle by totiž měly vypadat moderní hry typu Space invaders pro virtuální realitu. Úchvatné vizuální zpracování doprovází skvěle komponovaná hudba a výborná hratelnost.

              Zahrajete si  na operátora střelecké věže důlní vesmírné lodi na okraji známého vesmíru. Vzhledem k povaze vašeho povolání je pouze na vás ubránit loď před piráty, kteří jí chtějí kompletně vyrabovat. Chopte se těžkých zbraní a pokuste se uchránit ochránit posádku lodi před vlnami nepřátel, kterým je lidský život ukradený.

              Před vámi je 21 misí plných vesmírného střílení. Nejprve si projdete rychlý tutoriál, který vám vysvětlí základní ovládání. Nepřátele zaměřujete pohledem a vzhledem k tomu, že ji na riftu budete hrát s gamepadem, vám vysvětlí, které tlačítko je pro střelbu, reload a aktivaci power upu. Nic víc potřebovat nebudete, pohyb vesmírem totiž neovládáte.

              Začátky jsou, jak už to bývá, poměrně jednoduché. Sestřelit pár vesmírných kluzáků nebývá žádný problém i pro naprosté nováčky. S přibývajícími úrovněmi se samozřejmě souboj přiostruje, nepřátelé vymýšlí nové formace, kterými vám značně ztěžují jejich likvidaci. Červené šipky vám vždy naznačí, odkud se nepřátelé vynoří. Vhodné je mezi jednotlivými vlnami přebíjet, nikdy totiž nevíte, kdy vám ve dvou rotačních kulometech, kterými je věž opatřena, dojde munice. Respektive víte, před sebou máte ukazatel munice, ale ve válečné vřavě se snadno zapomenete a než se nadějete, zjistíte, že nemáte čím střílet a nepřítel se tak dostává do výhody. Takže pravidlo číslo 1 zní: často nabíjet.

              Powerupy jsou nezbytnou součástí hry zejména v pozdějších úrovních. Pojďme se na ně tedy podívat blíže. V prostoru čas od času vypadnou ze sestřelených plavidel ve formě beden s různými symboly, popřípadě v podobě kovových částí lodi. Sbíráte je tím způsobem, že do nich vystřelíte a tím aktivujete gravitační laserový paprsek, který je automaticky přitáhne. Později se však mohou vyskytovat plavidla se stejným paprskem, které se pokusí vaši snahu sabotovat. Mezi powerupy naleznete rakety, opravnou sadu, generátor plasmového pole, které nepřátele zpomalí, rakety, případně pulsní bombu, jenž vyřadí či citelně poškodí veškeré nepřátele na bitevním poli. Tyto se aktivují speciálním tlačítkem. Další se vám aktivují automaticky a zapříčiní dočasnou změnu kulometů například v laserová děla nebo něco na způsob cluster bomb, díky kterým jediným výstřelem sestřelíte skupinku nepřátel najednou. Části lodí, které k sobě přitáhnete, slouží jako štíty vaší věže.

              Nepřátel je nespočet druhů. Klasičtí pěšáci v podobě obyčejných kluzáků, agresivnější rotující kluzáky. Občas přilétne i menší mateřská loď, která oblétá prostorem a tyto kluzáky na Vás vypouští. V pozdějších levelech se objeví například jednotky se schopností neviditelnosti nebo obrovské základní mateřské lodě, se kterými si užijete spoustu srandy.

              Tato hra dostane každého, v naší herně si jí rády zahrály i slečny, které příliš počítačovým hrám neholdují. Hlavním důvodem je snadné ovládání a skvělá hratelnost. Takhle si představujeme jednoduché vesmírné střílečky v moderním kabátě.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář