Nabízené VR zážitky

Eagle Flight

Eagle Flight

15.01.2017

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Eagle Flight

              Každý z nás si jednou přál být ptákem, létat si bez jakýchkoliv starostí v oblacích, užívat si absolutní volnost a krásy celého světa. Díky této hře o tom nemusíte jen snít. Zkuste si, jaké to je být orlem a létat nad pařížskými ulicemi.

              Hra se odehrává v blízké budoucnosti, kdy lidstvo v jediném okamžiku záhadně vymizelo a na planetě Zemi zbyla jen zvířata a rostliny.  Děj se může odehrávat odhadem tak dvacet let po této události, jelikož budovy začínají vlivem přírody pomalu, ale jistě chátrat.

              Na počátku hry se vžíváte do čerstvě vylíhnutého orlího mláděte, které během rychlého tutorialu vyroste v dospělého dravce. Dravce, na kterého čeká spousta různorodých misí naprogramovaných klasickým Ubisoftím stylem.

              Můžete si tedy vybrat, zda se chcete jen tak prolétnout postapokalyptickým městem, kochat se přírodou, pozorovat slony, plameňáky nebo žirafy, které se pasou na zatravněných plochách něčeho, co kdysi dávno bývalo rušným náměstím.

              Nebo pojmete hru zábavnějším způsobem a půjdete plnit jednotlivé mise. V takovém případě na Vás čeká průlet městem, při kterém hledáte a sbíráte ztracená pírka, prolétáváte předem danými checkpointy snažíc se vyvarovat kolizi se zákeřným terénem. Mise Vás totiž zavede i do vybydlených prostor metra nebo do pařížských katakomb.

              Dalšími zajímavými úkoly, na které máte možnost ve hře narazit, je například rybaření. Prolétáváte těsně nad řekou, ze které vyskakují ryby a Vašim úkolem je jich nachytat co nejvíce. Během hraní příběhu si také uděláte orlího kamaráda, který je během lovu zraněn nepřátelskými dravci a Vašim úkolem je ho za deštivého počasí eskortovat do bezpečí. Během toho ale musíte likvidovat svým řevem dravce, kteří se ho snaží zabít.

              Během Vašich ptačích dobrodružství Vám v uších zní kouzelná relaxační hudba s ženskými vokály. Grafika je jedním slovem úžasná. Nádherně vyhlazené díky antialiasingu, ve hře nezaregistrujete ani jedinou ostrou hranu.  Budovy a příroda ladí dohromady v absolutní barevnou show. Tedy pokud letíte za jasného počasí. I zatažená obloha a déšť má taky něco do sebe a obyčejný let se tak rázem mění i v zápas s počasím.

              Létání se ovládá pomocí gamepadu a helmy. Zatáčíte tak, že hlavu nakloníte k rameni. Čím více ji k rameni nakloníte, tím ostřeji váš dravec zatočí. Rychlost letu ovládáte pomocí triggerů na gamepadu a když chcete využít rychlost na maximum, nahnete se s helmou kupředu.

              Tento nevídaný zážitek si rozhodně musíte vyzkoušet. Jedná se o jednu z graficky nejvydařenějších her, která je zároveň tajným splněným snem každého z nás. Je dokonale promyšlená, nezačne tedy po chvilce nudit a snadno při ní ztratíte pojem o čase. Vyzkoušet si ji u nás můžete na headsetu Oculus Rift.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář