Nabízené VR zážitky

Dreadhalls

Dreadhalls

05.12.2016

Grafika Super
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Dreadhalls

              Pokud máte rádi dungeony a rádi se bojíte, tuto hororovou procházečku temných kobek s nebezpečím číhajícím za každým rohem si jistě zamilujete.

             

              Netušíte vůbec, jak je to možné, ale jste uvězněni v útrobách rozlehlých podzemních kobek. Vašim úkolem je kobky dokonale prozkoumat, najít cestu ven a v neposlední řadě tuhle hrůzu také přežít. Připravte se na intenzivní a děsivou zkušenost, která je určena jen pro otrlé.

              Jedinými „zbraněmi“ které máte k dispozici, je lucerna, mapa, paklíče a vaše schopnost plížení. Hra začíná uprostřed obrovské haly se čtyřmi podstavci a pár východy. Otevřená je vždy pouze jediná cesta, nemáte tak příliš na výběr.

Během průchodu máte k dispozici mapu, která se během zkoumání dungeonu dokresluje.  Mapu aktivujete pohledem dolů. Abyste v temných kobkách vůbec něco viděli, můžete si svítit lucernou, ve které však máte omezené množství oleje. Ten, stejně jako ostatní užitečné předměty a svitky, ve kterých se dozvídáte užitečné informace o dungeonu, můžete najít v některých z místností, na které během objevování narazíte. Mějte se však na pozoru. Zlo může číhat doslova za každým rohem.

              Prvním z přízraků, na který narazíte, je stín postavy se svítícíma očima zvaný Shadow. Přibližuje se k vám skoky, které doprovází husí kůži nahánějící skřípavý zvuk. Jakmile se dostane do vaší bezprostřední blízkosti, je s vámi konec.

              Dalším z přízraků je kamenný Gargoyle. Příšerně vypadající socha na první dojem sice působí děsivě, ale jinak neškodně. Pokud ale vejdete do místnosti a minete ho pohledem, máte problém. Gargoyle se k vám totiž přibližuje v momentě, kdy se na něj nedíváte. Pokud se na něj tedy později otočíte, uvidíte ho stále blíž a blíž.

              Hrůzu nahánějící je taky netvor připomínající obrovského krtka, který se ale díky své velikosti pohybuje v širokých chodbách. Ztratit se mu tedy můžete zaběhnutím do úzké uličky. Při dalších nechtěných setkání můžete například narazit na osamělou odporně vypadající ženu či monstrum, které vypadá jako ďáblův znetvořený posluhovač.

              Už tak perfektní atmosféru dokonale podporuje hudba. Pokud narazíte na přízrak, který vás začne honit, spustí se hrůzu nahánějící melodie, díky které vezmete nohy na ramena a neodvážíte se ani ohlédnout. Se staminou však musíte šetřit. Není neomezená, a když se vaše postava zadýchá, zpomalí a vy slyšíte její intenzivní dýchání.

              Procházení části dungeonu končí ve chvíli, kdy najdete místnost, ve které leží na podstavci oko. V též místnosti se Vám pak objeví průchod, který vás přenese zpět do haly s podstavci. Jakmile položíte oči na všechny podstavce, zpřístupní se průchod k další úrovni kobek.

              Zlaťáky, které nacházíte, můžete vyměnit za užitečné rady nástěnných soch s ženským obličejem. Po přiblížení se socha otevře oči a dovolí vám za ukořistěné zlaťáky položit jednu ze tří otázek.

              Dreadhalls je skutečně husí kůži nahánějící hororový zážitek. I otrlé povahy milující horrory, strach a vše, co k tomu patří, tak můžou mít problém hrát hru delší dobu. Stres funguje bezvadně. Bohužel hra občas vyvolává kinetózu, může se Vám při určitých rychlostech udělat nevolno. Ale dá se na to zvyknout.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář