Nabízené VR zážitky

Damaged Core

Damaged Core

15.01.2017

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Damaged Core

              Vyzkoušejte si, jaké to je, být umělou inteligencí, která má zachránit lidstvo před zkázonosnými roboty, v této vysokorozpočtové hře na Oculus Rift.      

              Lidstvo je na pokraji vyhlazení a proto se rozhodli pro tento razantní krok. Skupina programátorů si dala za cíl nemožné a podařilo se. Vyvinuli vás, umělou inteligenci, která je díky svým schopnostem unikátní technologií umožňující spasit svět a lidský druh před absolutním vyhlazením.

              Začínáte ve výzkumném centru, kde vás jedna z vědkyň probudila k životu. Nejprve Vás uvrhne do simulace, ve které si vyzkoušíte, jak se s vaším vědomím vůbec zachází. Důležitým a nejzásadnějším prvkem, který se naučíte jako první, je hackování robotických přístrojů všech možných druhů. Umožní vám přepínat se mezi kamerami a jednotlivými útočnými roboty.

              Po rychlém tutoriálu se vracíte do výzkumného střediska, které je ale útočnými roboty záhy rozstříleno a vy se tak ocitáte uprostřed vaší první akce. Nyní je na vás najít nepřátelské roboty, hacknout je a útočit na jejich plechové kolegy. Někteří z nich jsou však proti hackování chráněni rušičkami, které jsou umístěny různě na těle. Ty musíte nejprve vyřadit z provozu, abyste je mohli ovládat. V případě úplného poškození ztratíte schopnost střílet a musíte rychle najít cíl, do kterého se nabouráte. Kdybyste se před absolutním vypnutím nepřemístili do jiného přístroje, byl by to váš konec.

              Roboti, které můžete hackovat, mají různé zbraně a vlastnosti. Zatímco obyčejní roboti mají obyčejné laserové pistole a brokovnice, ti gigantičtí jsou opatřeni smrtícím laserem, létající droni pro změnu disponují raketami. Nejen nepřátelské jednotky vám ale mohou sloužit k likvidaci. Cestou skrz hru hacknete též raketová sila nebo samopalové střílny.

              Jelikož se jedná o startovací vysokorozpočtový titul, grafika vás rozhodně nezklame. Vypadá jednoduše úžasně, skutečně a uvěřitelně. Ve hře nevyužíváte vlastní pohyb, alespoň ne v prvních levelech. Veškerý pohyb je realizován skrz teleportaci mezi kamerami a robotickými jednotkami.

              Damaged Core se ovládá pomocí gamepadu a hraje se u nás v sedě. Je to opravdu jedna z nejlepších stříleček na náš Oculus Rift, doporučujeme rozhodně tento zážitek vyzkoušet. Garantujeme, že vás zabaví a rádi se k němu časem vrátite.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář