Nabízené VR zážitky

Cyberpong VR

Cyberpong VR

15.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Super

Cyberpong VR

            Tuto hru ocení zejména ti hráči videoher, kteří mají už něco za sebou. Pokud jste hráli už koncem osmdesátých – začátkem devadesatých let, určitě se k Vám dostala hra zvaná Arkanoid. S virtuální realitou získává její princip třetí dimenzi díky hře zvané Cyberpong VR.

            Nacházíte se v moc pěkně udělané virtuální kostce, která navozuje pocity osmibitové, chcete-li Tronovské grafiky. V levém horním rohu se objeví dělo, které proti Vám vystřelí míček a Vašim úkolem je odrazit jej, před sebe, kde jsou vyskládané bloky, které musíte rozstřílet, než se k vám dostanou co nejblíž.

Pálky nejsou Vaší jedinou zbraní. Kostky mají dle své barvy různé vlastnosti. Modré jsou z ledu – musíte je zasáhnout třikrát, než se rozpadnou. Červení vybuchují a berou další kostky okolo. Po zasáhnutí zelených kostek se vám objeví další míčky a pak začíná ta pořádná sranda. A konečně se dostáváme ke kostkám fialovým, ze kterých vylétává energie.

            Energii chytáte a akumulujete. Slouží k aktivaci čtyř různých powerupů, které aktivujete přímo na pálce. Na výběr máte ze ze zvětšené pálky, gravity gun, klasické pistole a rakety. Pomocí gravity gun můžete míček automaticky zachytit a vystřelit ho, kam je třeba. Klasickou pistolí rozstřelíte bloky, zvětšenou pálkou se do míčku lehčeji strefíte a raketou rozstřelíte všechny kostky, které se před Vámi nachází.

            Kromě tohoto single player módu hra nabízí i multiplayer, místo kostek se na druhé straně místnosti nachází soupeř. Vašim úkolem je samozřejmě obehrát ho tak, aby míček neodpálil zpět proti Vám.

            S hrou si užijete opravdu spoustu zábavy a pohybu. Zpotit jsem se dokázal už po pěti minutách gameplaye. Doporučit lze naprosto každému, vyzkoušet by si jí skutečně měli zejména třicátníci a čtyřicátníci, kteří zažili celou evoluci herního průmyslu. Se slzou v oku si zavzpomínají na stařičký Arkanoid.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář