Nabízené VR zážitky

Blazerush

Blazerush

15.01.2017

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Blazerush

            S nástupem virtuální reality se tvůrcům počítačových her otevřely nové možnosti zobrazení her a hranice kreativity se opět posunuly o něco dál. V tomto případě se tvůrci inspirovali klasikou Micro Machines, kterou převedli do 3D světa se zachováním původní zábavy a hratelnosti.

           

            Ve hře máte pocit, jako byste koukali na autodráhu nebo, chcete-li, na stůl se čtyřmi autíčky. Kolem Vás je prostředí tématické pro zvolenou úroveň. Pakliže sedíte či stojíte v dostatečné vzdálenosti od stolu, vidíte vedle autodráhy i minimapu.

            Pohyb Vašeho autíčka ovládáte pouze levou páčkou gamepadu, před ním se zobrazuje šipka, která Vám ukazuje směr. Jelikož se Vám směr jízdy mění a s ním i pozice šipky, chvilku bude trvat, než si na méně obvyklé ovládání zvyknete. Kromě pohybu však ještě můžete používat powerupy, které se Vám při průjezdu mapou spawnují – a to buď všemožné zbraně (např. rotační kulomet, popř. čepel z cirkulárky) nebo nitro. Nitro aktivujete pravým triggerem, pro střelbu používáte červené tlačítko B.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář