Nabízené VR zážitky

Audioshield

Audioshield

15.01.2017

Grafika Super
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Audioshield

Máte rádi muziku? Rádi se hýbete, nebo pohyb dokonce potřebujete? Pak si v naší VR mikroherně rozhodně musíte zahrát tento úžasný titul ve stylu Guitar Hero či Audiosurf. Náhradní svršky si raději vezměte ssebou, může se totiž snadno stát, že se zapotíte.

V momentě, kdy si vybere skladbu a jeden ze tří vzhledů štítů se ocitnete ve Vámi zvolené aréně. Na vzdáleném horizontu vidíte kvapem se přibližující oranžové a modré koule, které máte za úkol štítem odpovídající barvy zasáhnout. A hudba se pomalu rozjíždí.

Když se pak dostanou natěsno k Vám a vy je začnete rozbíjet, v ten moment se absolutně ponoříte do Vašeho úkolu a zapomenete na okolní svět. Při každém zásahu Vám ovladač zavibruje v ruce, což umocňuje VR zážitek.

Chtě nechtě si také při hře zatančíte, jelikož k Vám jednak koule přilétavájí v úhlu, kdy raději nohy pokrčíte a nehledě na to se při hře cítíte mnohem přirozeněji při pohybu celým tělem. Při hraní jsem si nejednou vzpomněl na stínové tréninky na thai boxu s tím rozdílem, že zde údery směřujete do konkrétních cílů.

Co se grafického vzhledu týká, plně vyhovuje účelu, rozhodně tvoří atmosféru. Nicméně stále se jedná o startovní titul HTC vive, trpí drobnými nedostatky, jako neotexturované obecenstvo atp. I tak je ale vzhled velmi příjemný.

V poslední aktualizaci navíc autor zpřístupnil youtube, můžete si tak zvolit jakoukoli vaši oblíbenou youtubovou skladbu a pustit jí v aréně. Chvíli sice trvá, než se synchronizuje, ale aspoň si vychutnáte svojí oblíbenou skladbu ve virtuálním světě.

Po odehrání pár písniček a sundání helmy z hlavy budete mít ten, nám již dobře známý pocit - Kde to, kruci, jsem? který za pár vteřin odezní.

Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Lost Heaven s.r.o.

Virtualnirealita.cz

Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 07583842

E-mail

info@virtualnirealita.cz

Kontakt

Martin Mayer

telefon: 604 221 802  

e-mail: martin.mayer@virtualnirealita.cz

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš
e-mail: marek.duris@virtualnirealita.cz
telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář